DB-Gen version 1.2 © S. Girard. Alle rechten voorbehouden. Laatste update: : 12-09-2021 10:59:07

Home   Index   Vorige pagina

Locaties

Australia Sydney België Antwerpen (Antwerpen) België Arendonk (Antwerpen) België Argenteau (Liege–Luik–Lüttich)
België Balen (Antwerpen) België Beerse (Antwerpen) België Bilzen (Limburg) België Brecht (Antwerpen)
België Brussel België Dessel (Antwerpen) België Diest (Limburg) België Edegem (Antwerpen)
België Edingen (Hainaut–Henegouwen) België Fleron (Liege–Luik–Lüttich) België Florenville (Luxembourg) België Genk (Limburg)
België Gent (Oost–Vlaanderen) België Gierle (Antwerpen) België Hasselt (Limburg) België Hoeselt (Limburg)
België Kasterlee (Antwerpen) België Leuven (Vlaams–Brabant) België Libramont–Chevigny (Luxembourg) België Lichtaart (Antwerpen)
België Lier (Antwerpen) België Lille (Antwerpen) België Lommel (Limburg) België Mechelen (Antwerpen)
België Meershoven (Limburg) België Mol (Antwerpen) België Nieuwerkerken (Limburg) België Nieuwpoort (West–Vlaanderen)
België Ninove (Oost–Vlaanderen) België Olmen (Antwerpen) België Oostmalle (Antwerpen) België Oud–Turnhout (Antwerpen)
België Pittem (West–Vlaanderen) België Retie (Antwerpen) België Rijkevorsel (Antwerpen) België Roeselare–Roulers (West–Vlaanderen)
België Schoonbroek (Antwerpen) België Sint–Niklaas (Oost–Vlaanderen) België Turnhout (Antwerpen) België Vlimmeren (Antwerpen)
België Vosselaar (Antwerpen) België Waltwilder (Limburg) België Wechelderzande (Antwerpen) België Weelde (Antwerpen)
België Wilrijk (Antwerpen) Belgique Falmagne (Namur) Belgique Herbeumont (Luxembourg) Belgique Liège (Liege–Luik–Lüttich)
Belgique Sainte–Cécile (Luxembourg) Canada Province de Quebec Canada Vancouver BC Ceská republika Praha
Ceylon zeemansgraf Deutschland Aachen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Ahlen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Bad Dürkheim (Rheinland–Pfalz)
Deutschland Berlin Deutschland Birkesdorf (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Bremen (Stadtkreis Bremen) Deutschland Cochem–Senheim ( Rheinland–Pfalz)
Deutschland Duisburg (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Dusseldorf ( Nordrhein–Westfalen) Deutschland Dülken (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Düren (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Elten (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Essen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Frankenthal (Rheinland–Pfalz) Deutschland Frankfurt (Main Hessen–Nassau
Deutschland Frankfurt (Main Hessen–Nassau, Preußen) Deutschland Gerswalde (Uckermark?) Deutschland Gross Himsted (Hannover) Deutschland Hannover
Deutschland Heilbronn (Wuerttemberg) Deutschland Heinsberg (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Hesperinghausen (Waldeck–Frankenberg, Hessen) Deutschland Hofgeismar (Nordhessen, Hessen)
Deutschland Holten Oberhausen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Kaltenholzhausen (Rheinland–Pfalz) Deutschland Karlsruhe (Baden–Württemberg) Deutschland Kastellaun (Rheinland–Pfalz)
Deutschland Kelze (Nordhessen) Deutschland Kempen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Köln (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Lahde
Deutschland Mülheim an der Ruhr (Nordrhein–Westfalen) Deutschland München (Bayern) Deutschland Münsingen (Württemberg) Deutschland Neumühlen (?)
Deutschland Oldenburg (Niedersachsen) Deutschland Ratingen (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Rethen (Leine) Laatzen–Region Hannover Deutschland Rheindalen (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Saarbrücken (Saarland) Deutschland Salzburg (Rheinland–Pfalz) Deutschland Traben–Trarbach (Rheinland–Pfalz) Deutschland Uerdingen (Nordrhein–Westfalen)
Deutschland Veitsrodt Hunsrück (Rheinland–Pfalz) Deutschland Waldfeucht (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Wesel (Nordrhein–Westfalen) Deutschland Wöbbelin
Deutschland Zons am Rhein (Nordrhein–Westfalen) England Plymstock, Devonshire España Aranda de Duero (09400) España Granada
Europa Belgium–Luxembourg France Aix–en–Provence (13 Bouches–du–Rhône) France Alligny–Cosne (58 Nièvre) France Ancenis (44 Loire–Atlantique)
France Andryes (89 Yonne) France Angers (49 Maine–et–Loire) France Arc–lès–Gray (70 Haute–Saône) France Arfeuille–Châtain (23–Creuse)
France Argenoux (58 Nièvre) France Arquian (58–Nièvre) France Asnières–sous–Bois (89 Yonne) France Attichy (02 Aisne)
France Audeville (45 Loiret) France Auge (23 Creuse) France Aunay–En–Bazois (58 Nièvre) France Auvillars–sur–Saône (21 Côte–d'Or)
France Auxerre (89 Yonne) France Auzances (23 Creuse) France Avallon (89 Yonne) France Bagneux (92 Hauts–de–Seine)
France Béhuard (49–Maine–et–Loire) France Bellerive–sur–Allier (03 Allier) France Billy–sur–Oisy (58 Nièvre) France Bitry (58–Nièvre)
France Blaye (33 Gironde) France Bléneau (89 Yonne) France Bonny–sur–Loire (45 Loiret) France Bord–Saint–Georges (23 Creuse)
France Bordeaux (33 Gironde) France Bouhy (58–Nièvre) France Boulogne–Billancourt (92 Hauts–de–Seine) France Braine (02 Aisne)
France Bredons (15 Cantal) France Bresnay (03 Allier) France Brest (29 Finistère) France Briare (45–Loiret)
France Broin (21 Côte–d'Or) France Bron (69D Rhône) France Brousse (23 Creuse) France Bussière–Nouvelle (23 Creuse)
France Caluire–et–Cuire (69M Métropole de Lyon) France Carisey (89 Yonne) France Cébazat (63–Puy–de–Dôme) France Cerisiers (89 Yonne)
France Cézey (89 Yonne) France Chagny (71 Saône–et–Loire) France Châlette–sur–Loing (45–Loiret) France Châlons–sur–Marne (51–Marne)
France Chambon–sur–Voueize (23–Creuse) France Chamoux (89 Yonne) France Champignelles (89 Yonne) France Chantenay–Saint–Imbert (58 Nièvre)
France Charentenay (89 Yonne) France Chastain (23–Creuse) France Château–Landon (77 Seine–et–Marne) France Châtillon–Coligny (45 Loiret)
France Chénérailles (23 Creuse) France Chitry–les–Mines (58 Nièvre) France Chivy–lès–Étouvelles (02 Aisne) France Choisy–le–Roi (94 Val–de–Marne)
France Ciez (58 Nièvre) France Clamart (92 Hauts–de–Seine) France Clamecy (58–Nièvre) France Clermont–Ferrand (63 Puy–de–Dôme)
France Clichy (92 Hauts–de–Seine) France Corbeil (91 Essonne) France Corvol–l'Orgueilleux (58 Nièvre) France Cosne–Sur–Loire (58–Nièvre)
France Coulandon (03 Allier) France Coulanges–les–Nevers (58–Nièvre) France Coulanges–sur–Yonne (89 Yonne) France Courcelles (58 Nièvre)
France Cours (58–Nièvre) France Cours–La–Ville (69D Rhône) France Courson–les–Carrières (89 Yonne) France Crain (89 Yonne)
France Créteil (94 Val–de–Marne) France Crux–la–Ville (58 Nièvre) France Dampierre–sous–Bouhy (58–Nièvre) France Daoulas–Daoulaz (29 Finistère)
France Decize (58 Nièvre) France Deuil–la–Barre (95 Val–d'Oise) France Dieudonne (60 Oise) France Dieulouard (54 Meurthe–et–Moselle)
France Dijon (21 Côte–d'Or) France Dinan (22 Côtes–d'Armor) France Divonne–les–Bains (01 Ain) France Donzy (58–Nièvre)
France Doyet (03 Allier) France Druyes–les–Belles–Fontaines (89–Yonne) France Dugny–sur–Meuse (55–Meuse) France Dun–sur–Auron (18 Cher)
France Echalard (69D Rhône) France Écury–sur–Coole (51 Marne) France Égriselles–Le–Bocage (89 Yonne) France Entrains–sur–Nohain (58–Nièvre)
France Étais–la–Sauvin (89–Yonne) France Évaux–les–Bains (23 Creuse) France Evreux (27 Eure) France Faverelles (45 Loiret)
France Feurs (42–Loire) France Fey–en–Haye (54 Meurthe–et–Moselle) France Fontainebleau (77 Seine–et–Marne) France Fontaines (89 Yonne)
France Fontaines Saint–Martin (69D Rhône) France Fontenay–Aux–Roses (92 Hauts–de–Seine) France Fontenoy (89–Yonne) France Fontevraud–l'Abbaye (49 Maine–et–Loire)
France Gernicourt (02 Aisne) France Gien (45 Loiret) France Giou (23 Creuse) France Givardon (18 Cher)
France Glanon (21 Côte–d'Or) France Grancey–le–Chateau (21 Côte–d'Or) France Grandchamp (89 Yonne) France Gretz–Armainvilliers (77 Seine–et–Marne)
France Grigny (69D Rhône) France Guéret (23 Creuse) France Imphy (58 Nièvre) France Ivry–sur–Seine (94 Val–de–Marne)
France La Charité–sur–Loire (58 Nièvre) France La Chartre–sur–le–Loir (72–Sarthe) France La Fermete (58–Nièvre) France La Machine (58 Nièvre)
France La Serre–Bussière–Vieille (23 Creuse) France La Seyne–sur–Mer (83 Var) France Laffaux (02 Aisne) France Lain (89 Yonne)
France Lainsecq (89–Yonne) France Lalande (89 Yonne) France Lamaid (03 Allier) France Lamorville (55 Meuse)
France Laubard (23 Creuse) France Lavau (89–Yonne) France Le Chesnay (78 Yvelines) France Le Compas (23 Creuse)
France Le Perreux–sur–Marne (94 Val–de–Marne) France Le Puy–en–Velay (43 Haute–Loire) France Le Tréport (76 Seine–Maritime) France Le Tromp (23–Creuse)
France Lépaud (23 Creuse) France Leugny (89 Yonne) France Lezoux (63 Puy–de–Dôme) France Lichères–près–Aigremont (89 Yonne)
France Ligny–le–Châtel (89 Yonne) France Ligny–le–Châtel (89 Yonne) France Lille (59 Nord) France Limé (02 Aisne)
France Limoges (87 Haute–Vienne) France Limon (58–Nièvre) France Lisieux (14 Calvados) France Lorient (56 Morbihan)
France Lozanne (69D Rhône) France Lupersat (23 Creuse) France Lussat (23 Creuse) France Lyon 3eme (69M Métropole de Lyon)
France Mainsat (23 Creuse) France Maisons–Lafitte (78 Yvelines) France Marseille (13–Bouches–du–Rhône) France Meaulne (03 Allier)
France Menestreau (58–Nièvre) France Menou (58 Nièvre) France Meung–sur–Loire (45 Loiret) France Mezilles (89 Yonne)
France Migny (58 Nièvre) France Monlius (58 Nièvre) France Montaignet (03 Allier) France Montargis (45 Loiret)
France Montbard (21 Côte–d'Or) France Montceau–Les–Mines (71 Saône–et–Loire) France Montfort–l'Amaury (78 Yvelines) France Montluçon (03 Allier)
France Montmain (21 Côte–d'Or) France Montreuil (93 Seine–Saint–Denis) France Montreuil–sous–Bois (78 Yvelines) France Montrouge (92 Hauts–de–Seine)
France Montvicq (03 Allier) France Moronvilliers (51 Marne) France Moulins (03–Allier) France Moulins–Englibert (58 Nièvre)
France Moulot (58–Nièvre) France Moutiers–en–Puisaye (89 Yonne) France Murat (15 Cantal) France Nans–sous–Sainte–Anne (25–Doubs)
France Neauphle–le–Château (78 Yvelines) France Neuilly–en–Dun (18 Cher) France Neuilly–sur–Seine (92 Hauts–de–Seine) France Nevers (58–Nièvre)
France Nogent–sur–Marne (94 Val–de–Marne) France Nolay (58 Nièvre) France Orléans (45 Loiret) France Orly (94 Val–de–Marne)
France Ouanne (89 Yonne) France Pantin (93 Seine–Saint–Denis) France Parigny–les–Vaux (58 Nièvre) France Paris 10eme (75 Paris)
France Paris 11eme (75 Paris) France Paris 12eme (75–Paris) France Paris 13eme (75 Paris) France Paris 14eme (75–Paris)
France Paris 15eme (75–Paris) France Paris 18eme (75 Paris) France Paris 18eme (75–Paris) France Paris 19eme (75–Paris)
France Paris 3eme (75 Paris) France Paris 5eme (75 Paris) France Paris 7eme (75 Paris) France Paris 9eme (75 Paris)
France Paris? France Parsac (23 Creuse) France Perreuse (89–Yonne) France Perroy (58–Nièvre)
France Pesmes (70 Haute–Saône) France Peyrat–la–Nonière (23 Creuse) France Plouguenast (22 Côtes–d'Armor) France Poiseux (58 Nièvre)
France Poissy (78 Yvelines) France Pougny (58 Nièvre) France Pouilly–sur–Saône (21 Côte–d'Or) France Pousseaux (58 Nièvre)
France Préporché (58–Nièvre) France Quillan (11 Aude) France Raizeux (78 Yvelines) France Rambouillet (78 Yvelines)
France Rémilly (58 Nièvre) France Rennes (35 Ille–et–Vilaine) France Reterre (23–Creuse) France Rive–de–Gier (42 Loire)
France Roanne (42 Loire) France Rogny–les–Sept–Écluses (89 Yonne) France Rom (79 Deux–Sèvres) France Ronchères (89 Yonne)
France Rosières–aux–Salines (54 Meurthe–et–Moselle) France Rouen (76 Seine–Maritime) France Rougnat (23 Creuse) France Sainpuits (89–Yonne)
France Saint–Amand–en–Puisaye (58–Nièvre) France Saint–Amand–Montrond (18 Cher) France Saint–Colombe (89 Yonne) France Saint–Denis (93 Seine–Saint–Denis)
France Saint–Domet (23 Creuse) France Saint–Étienne–Lardeyrol (43 Haute–Loire) France Saint–Fargeau (89 Yonne) France Saint–Florentin (89–Yonne)
France Saint–Genis–Laval (69D Rhône) France Saint–Germain–en–Laye (78 Yvelines) France Saint–Gilles (30 Gard) France Saint–Honoré–les–Bains (58 Nièvre)
France Saint–Julien–en–Genevois (74 Haute–Savoie) France Saint–Julien–la–Genête (23 Creuse) France Saint–léger–le–petit (18 Cher) France Saint–Maixant (23 Creuse)
France Saint–Martin–des–Champs (89 Yonne) France Saint–Martin–sur–Nohain (58 Nièvre) France Saint–Nazaire (44 Loire–Atlantique) France Saint–Ouen–sur–Loire (58 Nièvre)
France Saint–Ouen–sur–Seine (93 Seine–Saint–Denis) France Saint–Père (89 Yonne) France Saint–Pierre–Eynac (43 Haute–Loire) France Saint–Privé (89 Yonne)
France Saint–Sauveur–en–Puisaye (89 Yonne) France Saint–Sornin (23 Creuse) France Saint–Vérain (58–Nièvre) France Sainte–Geneviève–des–Bois (91–Essonne)
France Sainte–Menehould (55 Meuse) France Saints–en–Puisaye (89 Yonne) France Sancoins (18 Cher) France Sannat (23–Creuse)
France Sauve (30 Gard) France Savigny–En–Terre–Plaine (89 Yonne) France Sémelay (58–Nièvre) France Sens (89 Yonne)
France Sens–Beaujeu (18 Cher) France Septfonds (89 Yonne) France Seurre (21 Côte–d'Or) France Souchy (03 Allier)
France Sougères–en–Puisaye (89–Yonne) France Subligny (18 Cher) France Taingy (89 Yonne) France Tannerre–en–Puisaye (89 Yonne)
France Tardes (23 Creuse) France Tazilly (58–Nièvre) France Thenioux (18 Cher) France Thury (89–Yonne)
France Toulouse (31 Haute–Garonne) France Tournon–sur–Rhône (07 Ardèche) France Treigny (89 Yonne) France Troyes (10 Aube)
France Urçay (03 Allier) France Val–de–Mercy (89 Yonne) France Vallière (23 Creuse) France Vandeness (58 Nièvre)
France Vanves (92 Hauts–de–Seine) France Varzy (58 Nièvre) France Vatan (36 Indre) France Vélizy–Villacoublay (78 Yvelines)
France Vendenesse (58 Nièvre) France Venoy (89 Yonne) France Vergèze (30 Gard) France Verrières–le–Buisson (91 Essonne)
France Versailles (78 Yvelines) France Vichy (03 Allier) France Vierzon (18 Cher) France Villemomble (93 Seine–Saint–Denis)
France Villeneuve–les–Genêts (89 Yonne) France Villeneuve–sur–Yonne (89–Yonne) France Villiers–sur–Tholon (89 Yonne) France Villiers–Vineux (89 Yonne)
France Vitry–le–François (51 Marne) France Yssingeaux (43 Haute–Loire) France Yzeure (03 Allier) Hong Kong Hong Kong
Hong Kong Victoria India Calcutta India Irichinapaty (CormandeL) India Madras
India Sadras Indonesia Bandjermasin Indonesia Bandoeng Indonesia Bandung
Indonesia Banggaai, Celebes/Sulawesi Indonesia Bangil Indonesia Bangkaijan Borneo Indonesia Bangkaijan, Borneo
Indonesia Baturaja (Sumatra) Indonesia Blitar Pare Indonesia Bogor Indonesia Bojolali (Soerakarta)
Indonesia Bondowoso Indonesia Cheribon Indonesia Depok Indonesia Djocja
Indonesia Djokjakarta Indonesia Djombang Indonesia Gorotalo (Menado) Indonesia Jakarta
Indonesia Jatinegara Indonesia Kajoetanam (Sumatra) Indonesia Kediri Indonesia Kediri Blitar
Indonesia Kotaradja Indonesia Lawang Indonesia Lhosukon (Sumatra) Indonesia Lumadjang
Indonesia Magelang(Kedoe) Indonesia Makassar Indonesia Malang Indonesia Maluku Utara
Indonesia Medan Indonesia Menado Indonesia Muntok (Banka) Indonesia Muntok (mannenkamp)
Indonesia Natal (Sumatra) Indonesia Nias Indonesia Padang Indonesia Palembang
Indonesia Pandang Indonesia Paree Kediri Indonesia Paroeng Pandjang Indonesia Pematang Siantar (Sumatra)
Indonesia Prigen Indonesia Probolinggo Indonesia Salatiga Indonesia Salatiga, Semarang
Indonesia Samarang Indonesia Semarang Indonesia Senin Indonesia Serang
Indonesia Seruwai Indonesia Sibolga Indonesia Somblimbingan Borneo Indonesia Sukabumi
Indonesia Sumatra Indonesia Sumedang Indonesia Sumedang–Soekapoera (Preanger) Indonesia Surabaya
Indonesia Surakarta Indonesia Tandjang Poera (Sumatra) Indonesia Tandjoeng Pandan Billiton Indonesia Tandjong Pinang
Indonesia Tangerang Indonesia Tangkil (Cheribon, Java) Indonesia Tapanuli (Sumatra) Indonesia Tegal
Indonesia Timor Indonesia Tjiandjoer Indonesia Tjibadak Indonesia Tjihapit (Bandoeng, Java)
Indonesia Tjimahi Indonesia Tjimahi (interneringskamp) Indonesia Tondano Indonesia Watoepangaten (Soerak)
Indonesia Wonosobo Indonesie Amoerang Italia Napels Japan Orio
Japan Orio, Fukuoka–kamp 6 Luxembourg Nörtringen (Winselar) Luxembourg Wiltz (Diekirch) Maleisia Singapore
Nederland ''s Hertogenbosch (Noord–Brabant) Nederland 's Hertogenbosch (Noord–Brabant) Nederland Aengwirden (Friesland) Nederland Alem (Gelderland)
Nederland Alkemade (Zuid–Holland) Nederland Alkmaar (Noord–Holland) Nederland Almere (Flevoland) Nederland Amersfoort (Utrecht)
Nederland Amstelveen (Noord–Holland) Nederland Amsterdam (Noord–Holland) Nederland Apeldoorn (Gelderland) Nederland Arnhem (Gelderland)
Nederland Assen (Drenthe) Nederland Axel (Zeeland) Nederland Baambrugge (Utrecht) Nederland Beilen (Drenthe)
Nederland Bergschenhoek (Zuid–Holland) Nederland Berkel–Enschot (Noord–Brabant) Nederland Beuningen (Gelderland) Nederland Bladel (Noord–Brabant)
Nederland Bolsward (Friesland) Nederland Breda (Noord–Brabant) Nederland Breukelen–Nijenrode (Utrecht) Nederland Brielle (Zuid–Holland)
Nederland Bussum (Noord–Holland) Nederland Coevorden (Drenthe) Nederland Cuijk (Noord–Brabant) Nederland Culemborg (Gelderland)
Nederland Dalen (Drenthe) Nederland De Bilt (Utrecht) Nederland Delft (Zuid–Holland) Nederland Den Haag (Zuid–Holland)
Nederland Den Helder (Noord–Holland) Nederland Deursen en Dennenburg (Noord–Holland) Nederland Deventer (Overijssel) Nederland Diepenveen (Overijssel)
Nederland Dieren (Gelderland) Nederland Doesburg (Gelderland) Nederland Doetinchem (Gelderland) Nederland Dokkum (Friesland)
Nederland Dongen (Noord–Brabant) Nederland Dordrecht (Zuid–Holland) Nederland Driel (Gelderland) Nederland Driewegen (Zeeland)
Nederland Duizel (Noord–Brabant) Nederland Echt (Limburg) Nederland Eindhoven (Noord–Brabant) Nederland Elburg (Gelderland)
Nederland Engwierum (Friesland) Nederland Epe (Gelderland) Nederland Escharen (Gelderland) Nederland Etten Leur (Noord–Brabant)
Nederland Ferwerderadeel (Friesland) Nederland Gassel (Noord–Brabant) Nederland Geertruidenberg (Noord–Brabant) Nederland Gilze–Rijen (Noord–Brabant)
Nederland Gorinchem (Zuid–Holland) Nederland Grave (Gelderland) Nederland Groenlo (Gelderland) Nederland Groningen (Groningen)
Nederland Gulpen (Limburg) Nederland Haarlem (Noord–Holland) Nederland Haarlemmermeer (Noord–Holland) Nederland Harderwijk (Gelderland)
Nederland Hasselt (Overijssel) Nederland Heel En Panheel (Limburg) Nederland Heemstede (Noord–Holland) Nederland Heerenveen (Friesland)
Nederland Heerlen (Limburg) Nederland Heiloo (Noord–Holland) Nederland Helmond (Noord–Brabant) Nederland Herpen (Zuid–Holland)
Nederland Hilversum (Noord–Holland) Nederland Hoensbroek (Limburg) Nederland Hof Van Delft (Zuid–Holland) Nederland Holten (Overijssel)
Nederland Hoogeveen (Drenthe) Nederland Hoogezand (Groningen) Nederland Hoogkerk (Groningen) Nederland Huissenling en Neerloon (Noord–Brabant)
Nederland Jelsum (Friesland) Nederland Kampen (Overijssel) Nederland Katwijk aan Zee (Zuid–Holland) Nederland Kerkrade (Limburg)
Nederland Kloosterburen (Groningen) Nederland Klundert (Noord–Brabant) Nederland Kollum (Friesland) Nederland Laren (Noord–Holland)
Nederland Leende (Noord–Brabant) Nederland Leenderstrijp Nederland Leerdam (Utrecht) Nederland Leeuwarden (Friesland)
Nederland Leiden (Zuid–Holland) Nederland Leiderdorp (Zuid–Holland) Nederland Leidschendam–Voorburg (Zuid–Holland) Nederland Lelystad (Flevoland)
Nederland Lemmer (Friesland) Nederland Limmen (Noord–Holland) Nederland Linne (Limburg) Nederland Loenen aan de Vecht (Utrecht)
Nederland Loon Op Zand (Noord–Brabant) Nederland Maasbracht (Limburg) Nederland Maastricht (Limburg) Nederland Maren (Noord–Brabant)
Nederland Middelburg (Zeeland) Nederland Middelstum (Groningen) Nederland Mill (Noord–Brabant) Nederland Montfoort (Utrecht)
Nederland Muntendam (Groningen) Nederland Nieuwer–Amstel (Noord–Holland) Nederland Nijmegen (Gelderland) Nederland Oegstgeest (Zuid–Holland)
Nederland Oud en Nieuw Gassel (Noord–Brabant) Nederland Oudenbosch (Noord–Brabant) Nederland Oudewater (Utrecht) Nederland Overschie (Zuid–Holland)
Nederland Princenhage (Noord–Brabant) Nederland Purmerend (Noord–Holland) Nederland Putten (Gelderland) Nederland Ravenstein (Noord–Brabant)
Nederland Reek (Noord–Brabant) Nederland Renkum (Gelderland) Nederland Rheden (Gelderland) Nederland Rijnsburg (Zuid–Holland)
Nederland Rijswijk (Zuid–Holland) Nederland Roermond (Limburg) Nederland Roosendaal (Noord–Brabant) Nederland Rotterdam (Zuid–Holland)
Nederland Sassenheim (Zuid–Holland) Nederland Schaarsbergen (Gelderland) Nederland Scheveningen (Zuid–Holland) Nederland Schie (Zuid–Holland)
Nederland Schiedam (Zuid–Holland) Nederland Schingen gem. Menaldumadeel (Friesland) Nederland Sevenum (Limburg) Nederland Simpelveld (Limburg)
Nederland Sint–Annaland (Zeeland) Nederland Sittard–Geleen (Limburg) Nederland St. Oedenrode (Noord–Brabant) Nederland Stompwijk (Zuid–Holland)
Nederland Susteren (Limburg) Nederland Tiel (Gelderland) Nederland Tilburg (Noord–Brabant) Nederland Uden (Noord–Brabant)
Nederland Ulrum (Groningen) Nederland Utrecht (Utrecht) Nederland Veenhuizen (Drenthe) Nederland Veere (Zeeland)
Nederland Velp (Gelderland) Nederland Velp (Noord–Brabant) Nederland Venlo (Limburg) Nederland Vianen (Utrecht)
Nederland Vlijmen (Noord–Brabant) Nederland Vlissingen (Zeeland) Nederland Voorburg (Zuid–Holland) Nederland Vrijenban (Zuid–Holland)
Nederland Vrouwenpolder (Zeeland) Nederland Vucht (Noord–Brabant) Nederland Wageningen (Gelderland) Nederland Warmond (Zuid–Holland)
Nederland Weesp (Noord–Holland) Nederland Westkapelle (Zeeland) Nederland Woensdrecht (Noord–Brabant) Nederland Woensel (Noord–Brabant)
Nederland Woerden (Utrecht) Nederland Woubrugge (Zuid–Holland) Nederland Zaandam (Noord–Holland) Nederland Zeist (Utrecht)
Nederland Zevenaar (Gelderland) Nederland Zierikzee (Zeeland) Nederland Zuidlaren (Drenthe) Nederland Zutphen (Overijssel)
Nederland Zwolle (Overijssel) Paraguay Asuncion Polski Kostrzyn Lubusz Voivodeship Roumanie Buckarest
Rusland Kaliningrad (voormalig Köningsbergen) Rusland (thans Lithouwen) Kowno Schweitz Zürich Schweiz Bern
Scotland Dundee–Heron Singapore Malay POW Camp Slovakia Malachov Sri Lanka Jaffnapatnam (Ceylon)
Suisse Montreux Suisse Vevey Sumatra Kajoetanam Suriname Paramaribo
Thailand Nompladuk II Thailand Thai POW Camp in Tha Khanun U.S.A. Alaska U.S.A. Appleton
U.S.A. Appleton (Outagamie County Wisconsin) U.S.A. La Puente (CA) U.S.A. Los Angeles (CA) U.S.A. Manitowoc (Wisconsin)
U.S.A. Mobile (Alabama) U.S.A. New London (Waupaca Wisconsin) U.S.A. New York U.S.A. San Francisco (CA)
U.S.A. Stephensville U.S.A. Stephensville (Outagamie County Wisconsin) U.S.A. Wisconsin U.S.A. Wisconsin (Wood Port Edwards Town)
Usa San Francisco Zuid–Afrka Potchefstroom Österreich Karlsbad (Böhmen) Österreich Wien

Australia Sydney

AUGUSTEYNS Theresia
VAN ZALINGEN Georgine Marie Charlotte Marthe


België Antwerpen (Antwerpen)

BELLE Anna Josephina
BELLE Maria Henrica
BELLE Theodorus Leonardus Johannes
HULSTEDE Marijke
SCHINDLER Maria
[Private]
[Private]
WISDOM Pieter Constant Willem Eduard


België Arendonk (Antwerpen)

GEENEN Joanna
HOSKENS
MEEUWS Els
REIJNIERS Maria Elisabetha


België Argenteau (Liege–Luik–Lüttich)

TRITSCHÉ Maria Adriana Johanna


België Balen (Antwerpen)

BELMANS Dympna
BELMANS Joannes
BERGHMANS Maria
DIELS Henry
DIELS Jan Baptiste
DIELS Joannes Franciscus
KEMPS Henricus
KEMPS Maria Dimpna
KEMPS Petrus
VAN EYNDE Dympna
VAN HOOF Joanna Maria
VERVOORT Maria Theresia
VREYS Anna Catharina
WILLEKENS Anna Maria Catherine
WILLEKENS Jean Baptiste
WILS Henricus
WILS Irma Clementina Francisca
WILS Joannes Andreas
WILS Joannes Franciscus
WILS Petrus Alfons


België Beerse (Antwerpen)

MAEGH Matheus


België Bilzen (Limburg)

BOONEN Alphonse
BOONEN Franciscus
BOONEN Ida
BOONEN Maria
BOONEN Marie Philomena
EYCKEBOOM Alphonse Lambert
EYCKEBOOM Marie–Louise
EYKENBOOM Joseph Hubert
LIEBEN Arnoldus
VANNUT Marie Josephine Hubertina


België Brecht (Antwerpen)

GIELEN Catharina
MAEGH Lodewijk


België Brussel

AHRENS Frederika Maria
DAVID Henri Joseph
GIEZE Martha Caroline Adrienne
MAEGH Johanna


België Dessel (Antwerpen)

DAMS Elisabetha
DE BEER Joanna
FREDERICKX Ferdinandus
FREDERICKX Godefridus
FREDERICKX Levenloos
FREDERICKX Maria
FREDERICKX Petrus Gommarius
FREDERICKX Pierre François
FREDERICKX Therese
HUYSMANS Anne Marie
HUYSMANS Jacobus
HUYSMANS Joannes
JACOBS Anna Catharina
JACOBS Hendrik
JACOBS Jan Baptist
[Private]
LEBOY Anna Catharina
LEBOY Jean Baptiste
LEBOY Martin
MELIS Andreas
MELIS Anna Maria
NIJS Anna Maria
NIJS Elisabetha
NIJS Henricus
NIJS Maria Coletha
NIJS Maria Theresia
NIJS Martinus
NIJS Petrus Josephus
NIJS Petrus Martinus
PEETERS Anna
PENASSE Wilhelmus Augustus
PUTMANS Elisabetha
RAEYMAEKERS Joannes
RAEYMAEKERS Joannes Franciscus
RAEYMAEKERS Maria Elisabeth
SEGERS Maria
SEUNTJENS Maria Cornelia
SLEGERS Anna Margareta
SLEGERS Arnoldus
SLEGERS Christianus
SLEGERS Francicscus Augustus
SLEGERS Jan Karel
SLEGERS Joannes Baptista
SLEGERS Petrus
VAN CAMPFORT Adriaan Lodewijk
VAN CAMPFORT Anna Catharina
VAN CAMPFORT Anna Maria
VAN CAMPFORT Anne Catherine
VAN CAMPFORT Henri
VAN CAMPFORT Henri
VAN CAMPFORT Jean
VAN CAMPFORT Marie Dymphne
VAN CAMPFORT Martin
VAN GOMPEL Catherina
VAN PELT Maria Catharina
VANDENBOSCH Guillielmus
VERMÉ Joannes
WILS Anna Maria


België Diest (Limburg)

MAEGH Frans


België Edegem (Antwerpen)

HUYSMANS Jacobus


België Edingen (Hainaut–Henegouwen)

LIERNUR Peter Wilhelm


België Fleron (Liege–Luik–Lüttich)

FASSOTTE Frederik Matthieu Joseph


België Florenville (Luxembourg)



België Genk (Limburg)

EYCKEBOOM Marie–Louise


België Gent (Oost–Vlaanderen)

BELLE Henricus Franciscus


België Gierle (Antwerpen)

DIERCKX Justina


België Hasselt (Limburg)

BELL Elisabeth Maria Josepha Hubertina
THOELEN Maria Theresia


België Hoeselt (Limburg)

PRYS Valère


België Kasterlee (Antwerpen)

DE BUSSER Marie Elisabetha
LEMMENS Anna Maria
VANDENBOSCH Joanna Catharina


België Leuven (Vlaams–Brabant)

FAIJAERS Carolus
MAEGH Jean Baptiste
PRYS Valère


België Libramont–Chevigny (Luxembourg)

FAULE Auguste Edouard


België Lichtaart (Antwerpen)

GOOSENS Cornelis
GOOSENS Joannes
VERSCHUEREN Maria Catherina


België Lier (Antwerpen)

FREDERICKX Josephus
FREDERICKX Petrus Gommarius
GOYVAERTS Anna Theresia
LIERNUR Jacobus
PUTMANS Elisabetha


België Lille (Antwerpen)

HENROTHAY Angelina Carolina
PROOST Antonius
PROOST Maria


België Lommel (Limburg)



België Mechelen (Antwerpen)

GIESE Arthur Charles Gesines
GIEZE Armand Bertrand Christophe


België Meershoven (Limburg)

BOONEN Mathias


België Mol (Antwerpen)

AERTS Maria Dymphma
BECQUET Anna Theresia
BERGHMANS Catherina
BERTELS Maria Theresia
BROECKX Joannes
BROECKX Maria Catharina
CAERS Anna Catharina
CAUWENBERGHS Anna Elisabetha
CLAES Anna Catharina
DIERCKX Elisa Josephina
DIERCKX Jan Frans
DIERCKX Peter Frans
ELEN Hendrik
ELEN Vincent
ENGELEN Getrudis
FREDERICKX Maria
GIJSEN Maria Dimphna
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
KAUWENBERGHS Petrus
LEBOY Anna
LEBOY Christiaan Hendrik
LEBOY Clara Catharine
LEBOY Johannes
LEBOY Petrus
PEETERS Francisca Paulina
RAUS Anna Maria
SLEGERS August Frans
[Private]
SLEGERS Jan Karel
[Private]
VAN EECKEREN Anna Maria
VAN EECKEREN Jozef Frans
VAN EECKEREN Petrus Frans
VAN HOOF Andreas
VAN HOOF Joannes Mathias
VAN HOOF Petrus
VANDEWOUWER Anna Catharina
VANDEWOUWER Franciscus Henricus
VERVOORT Maria Theresia
WILS Irma Clementina Francisca


België Nieuwerkerken (Limburg)

BOONEN Egidius


België Nieuwpoort (West–Vlaanderen)

DAVID Charles Alexander


België Ninove (Oost–Vlaanderen)

FAULLE Pierre François


België Olmen (Antwerpen)

DIELS Albertina Sofia
WOUTERS Carolina


België Oostmalle (Antwerpen)

BUYLINCKX Anna Catherina
GIELEN Maria Theresia


België Oud–Turnhout (Antwerpen)

AERTS Anna Elisabeth
AERTS Maria Elisabeth
[Private]
DOCKX Petrus Augustinus
GEENEN Joanna
HENROTHAY Angelina Carolina
HOSKENS Joannes Josephus
HOSKENS Julia
HOSKENS Petrus Godefriedus
MAEGH Johannes Josephus Franciscus
[Private]
SELS Maria Petronella


België Pittem (West–Vlaanderen)

CLERX Hendrikus Wilhelmus


België Retie (Antwerpen)

BRIJS Marie Barbara
DE VOLDER Cornelia
DOCKX Adrianus
DOCKX Henricus
DOCKX Jacobus
HOSKENS
HOSKENS Anna Margaretha
HOSKENS Henricus
HOSKENS Joannes Baptiste
HOSKENS Joannes Josephus
HOSKENS Martinus
HOSKENS Petrus Godefriedus
JACOBS Joannes Franciscus
MARIËN Elisabeth
MELIS Maria Dymphna
RADEMAEKERS Adrianus
RADEMAEKERS Martinus
RAEYMAEKERS Joannes
SEUNTJENS Adrianus
SEUNTJENS Maria Cornelia
SWAELEN Marie
VAN DEN BERGH Anna Maria
VAN DEN BERGH Joannes
VERMÉ Maria Magdalena


België Rijkevorsel (Antwerpen)

HOPPENBROUWERS Maria
MAEGH Alfons Cornelis
MAEGH Frans
MAEGH Hemdrik
MAEGH Jan Baptist
MAEGH Johanna
MAEGH Ludovica Theresia
MAEGH Philomena


België Roeselare–Roulers (West–Vlaanderen)

CHAUMAISON Henri François


België Schoonbroek (Antwerpen)

DIELIS Anne Marie


België Sint–Niklaas (Oost–Vlaanderen)

MAEGH Philomena
TRITSCHÉ Charles Theodore Leonard


België Turnhout (Antwerpen)

AERTS Jacobus
BROECKX Anne Marie
DE BUSSER Marie Elisabetha
DOCKX Jacobus
DOCKX Joes? Cornelius
DOCKX Maria Elisabetha
DOCKX Petrus Augustinus
DOCXK Adrianus
GIRARD Casper Léon Eugène
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
GOOSENS Anna Elisabeth
[Private]
[Private]
MAEGH Alfons Cornelis
MAEGH Frans Jozeph
MAEGH Ludovica Theresia
MAEGH Suzanne Theresia August
MEEUWS Els
MELIS Petrus Franciscus
PRINCEN Anna Maria
PRINCEN Joseph
RAEYMAEKERS Aldegondis Coletta
RAEYMAEKERS Petrus
SELS Augustinus
STAKENBORGHS Maria Catharina
TEEUWIS Theresia


België Vlimmeren (Antwerpen)

MAEG Josephus Guilhelmus


België Vosselaar (Antwerpen)

MOLS Maria Catherina


België Waltwilder (Limburg)

BANCKEN Matheus
BANKEN Catherina
BOONEN Egidius Franciscus
BOONEN Franciscus
BOONEN Maria Josephina Elisabeth
BOONEN Marie Agnes
BOONEN Marie Philomena
BOONEN Mathias
LIEBEN Anna Philoména
LIEBEN Arnoldus
WIJNEN Anna Catharina


België Wechelderzande (Antwerpen)

DIERCKX Justina
HENROTAY Angelina
HENROTAY Elisabeth
HENROTAY Jean Baptiste
HENROTAY Marie
HENROTAY Thérèse
HENROTHY Josephus
MAEG Josephus Guilhelmus
MAEGH Angelina
MAEGH Anne
MAEGH Carolus
MAEGH Dymphna
MAEGH Ferdinandus
MAEGH Francicscus
MAEGH Frans Jozeph
MAEGH Frederik
MAEGH Frederik Alfons
MAEGH Gommer
MAEGH Jean Baptiste
MAEGH Joanna
MAEGH Johanna
MAEGH Johannes
MAEGH Johannes Josephus Franciscus
MAEGH Johannes Jozef
MAEGH Josephina
MAEGH Josephina
MAEGH Josephus
MAEGH Josephus
MAEGH Jozef
MAEGH Lodewijk
MAEGH Lodewijk Alfons
MAEGH Ludovicus
MAEGH Ludovicus
MAEGH Maria
MAEGH Maria Leonia
MAEGH Maria Rosalia
MAEGH Matheus
MAEGH Mathijs August
MAEGH Peer Karel
MAEGH Philomena
MAEGH Pierre
MAEGH Theresia
MAEGH Victor
MAEGH Victor
PAUWELS Anna
PROOST Antonius
PROOST Catharina Antonia
PROOST Josephus
PROOST Philomena Maria Veronica
SMOLDERS Anna Catharina


België Weelde (Antwerpen)

AERTS Cornelius


België Wilrijk (Antwerpen)

WISDOM Walt Harald


Belgique Falmagne (Namur)

HENROTHY François Joseph


Belgique Herbeumont (Luxembourg)

FAULLE Ivonne Louise


Belgique Liège (Liege–Luik–Lüttich)

[Private]


Belgique Sainte–Cécile (Luxembourg)

FAULE Auguste Edouard
FAULLE Cécile Hermance
FAULLE Henri
FAULLE Ivonne Louise


Canada Province de Quebec

SHOBUTTE Joseph
SHOBUTTE Louisa Abrams


Canada Vancouver BC

BELLE Gerardus Hermanus


Ceská republika Praha

LIERNUR Freya Johanna Christine


Ceylon zeemansgraf

VAN ZALINGEN Harry Eugène


Deutschland Aachen (Nordrhein–Westfalen)

? Josephina
BELLE Louisa Adelè Anna
BELLE Richard
WIESENTHAL Louise Charlotte Mathilde


Deutschland Ahlen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Angnes Margaretha
BELLE Anna Angela
BELLE Anna Maria
BELLE Anna Maria
BELLE Anna Maria
BELLE Bernd Joseph Dirdwig
BELLE Catharina Elisabeth
BELLE Catharina Elisabeth
BELLE Christina
BELLE Christophorus Bernardus
BELLE Ferdinand Josephus
BELLE Gerhardus Henricus
BELLE Heinrich
BELLE Heinrich
BELLE Joan Mauritius
BELLE Joannes Arnoldus
BELLE Joannes Ferdinand
BELLE Johan Dirk
BELLE Johann
BELLE Johannes Hermanus Josephus
BELLE Johannes Theodorus
BELLE Theodorus Henricus
BELLE Theodorus Henricus
BELLE Wilhelm
KEUPER Anna Elisabetha
PORTMAN Fernandus Henricus
PORTMAN Maria Christina
RAVE Modesta Maria


Deutschland Bad Dürkheim (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Johann Carl


Deutschland Berlin

BELLE Joannes Josephus
LIERNUR Hermann Carl Anton Thieme


Deutschland Birkesdorf (Nordrhein–Westfalen)

BELL Anna Catharina
BELL Anton Conrad
BELL Conrad
BELL Conrad
BELL Francis
BELL Hilger
BELL Hilger
BELL Joseph
BELL Joseph
BELL Margaretha
BELL Maria Clara
BELL Maria Francisca
BELL Maria Josepha
BELL Maria Sophia
BELL Matthijs
BELL Odilia
BELL Petronella
BELL Petrus
BELL Wilhelm
GEICH Christina
HUPPERTZ Anna Catharina
STAS Gertrudis


Deutschland Bremen (Stadtkreis Bremen)

RENARD Aloys Maria Rochus
WISDOM Adrianus Jacobus


Deutschland Cochem–Senheim ( Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Johann Christoph


Deutschland Duisburg (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Elizabeth
BELLE Friedrich Wilhelm
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Peter
FENSTER Andreas
FENSTER Maria Catharina
LOHMAN Johanna Maria Theresia
RENARD Aloys Maria Rochus
RENARD Ignatz Franz
RENARD Johann Hermann Jacob
RENARD Joseph Heinrich
RENARD Maria Christina Theresia Francina
RENARD Maria Josepha Catherina
RENARD Rochus
RENARD Rochus Richard
VAN BRAKEL Albertus


Deutschland Dusseldorf ( Nordrhein–Westfalen)

SCHLOSSERS Maria Louisa Wilhelmina


Deutschland Dülken (Nordrhein–Westfalen)

BELL Anna Maria
BELL Anna Maria Sibilia
BELL Catherina Wilhelmina
BELL Mathias
BELL Mathias
BELLE Josephus Clemens
BELLE Margaretha
BELLE Wilhemus


Deutschland Düren (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Joseph


Deutschland Elten (Nordrhein–Westfalen)

KEULTJENS Dina


Deutschland Essen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Alexander
BELLE Hermann
BELLE Joseph
[Private]
[Private]
SCHLECHTER Heinrich Jacob
WEYDAUER Gertrud


Deutschland Frankenthal (Rheinland–Pfalz)

RENARD Joseph Heinrich


Deutschland Frankfurt (Main Hessen–Nassau

LIERNUR Jeanette Nora Friederike


Deutschland Frankfurt (Main Hessen–Nassau, Preußen)

FRESENIUS Christina Susanna Theodora


Deutschland Gerswalde (Uckermark?)

BELLE Hilmar Hermann Arthur
DAVID Charles Alexander
DAVID Sophia
WIESENTHAL Anna Sophie Charlotte


Deutschland Gross Himsted (Hannover)

AHRENS Friedrich


Deutschland Hannover



Deutschland Heilbronn (Wuerttemberg)

BELLE Karoline Katharine


Deutschland Heinsberg (Nordrhein–Westfalen)

BELL Catharina
BELL Herman Joseph
BELL Jean–Jacques
BELL Matthijs
BELLE Anna Catharina
BELLE Arnoldus Josephus
BELLE Franciscus Josephus
BELLE Johannes Gerardus
BELLE Johannes Matias
BELLE Johannes Petrus
BELLE Johannes Petrus
BELLE Joseph Clemens
BELLE Lambertus Aloysius
BELLE Maria Clara
BELLE Maria Cornelia
BELLE Maria Josepha
BELLE Petrus Antonius
CARLS Maria Elisabetha
JANSSEN Anna Gertrudis
LIMBOURG Maria Catharina
MORSCH Maria Josepha


Deutschland Hesperinghausen (Waldeck–Frankenberg, Hessen)

KÖHLER Johan George


Deutschland Hofgeismar (Nordhessen, Hessen)

CARRIÈRE Jean Daniel
CARRIÈRE Paul Théophile


Deutschland Holten Oberhausen (Nordrhein–Westfalen)

RENARD Johann Anton


Deutschland Kaltenholzhausen (Rheinland–Pfalz)

BACH Anna Elisabeth
KAISER Johann Wilhelm
KEIJSER Johannes
KEIJSER Johannes
REICHELSZ Maria C.C.


Deutschland Karlsruhe (Baden–Württemberg)

BELLE Alfons Andreas


Deutschland Kastellaun (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Johann Carl


Deutschland Kelze (Nordhessen)

CARRIÈRE Pierre
GARNIER Magdaleine


Deutschland Kempen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Wilhelmine


Deutschland Köln (Nordrhein–Westfalen)

KLEIN Hélene Emilie


Deutschland Lahde

WOUTMAN Jacob Ruurd


Deutschland Mülheim an der Ruhr (Nordrhein–Westfalen)

RENARD Johann Anton


Deutschland München (Bayern)

BELLE Josefine


Deutschland Münsingen (Württemberg)

GUTBROD Jean Michel


Deutschland Neumühlen (?)

RATHJE Marie Elisabeth


Deutschland Oldenburg (Niedersachsen)

HULSTEEDE Jan
WAANBEEK Gerrit


Deutschland Ratingen (Nordrhein–Westfalen)

BUSCHMANS Sibilla


Deutschland Rethen (Leine) Laatzen–Region Hannover

AHRENS Peter Friedrich


Deutschland Rheindalen (Nordrhein–Westfalen)

BELLE Anna Catharina Wilhelmina
BELLE Catharina Gertrudis
BELLE Joannes Henricus
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Joannes Paulus
BELLE Joannes Petrus
BELLE Petrus Antonius


Deutschland Saarbrücken (Saarland)

[Private]
BASSET François
[Private]
[Private]
[Private]


Deutschland Salzburg (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Tilemann Ii


Deutschland Traben–Trarbach (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR George Tilemanus
LIERNUR Tilemann Ii


Deutschland Uerdingen (Nordrhein–Westfalen)

SCHMITZ Maria Getrude


Deutschland Veitsrodt Hunsrück (Rheinland–Pfalz)

LIERNUR Tilemann 1


Deutschland Waldfeucht (Nordrhein–Westfalen)

BEUMERS Maria Sophia


Deutschland Wesel (Nordrhein–Westfalen)

DE BRUEYS Maria Christina


Deutschland Wöbbelin

WOUTMAN Maarten Hendrik


Deutschland Zons am Rhein (Nordrhein–Westfalen)

SCHMITZ Maria Getrude


England Plymstock, Devonshire

PIKE Michael Lawrence


España Aranda de Duero (09400)

FAULLE Lazare François


España Granada

MEGIAS MARTIN Mariluz
[Private]


Europa Belgium–Luxembourg

BELLE Emil
BELLE Richard Felix


France Aix–en–Provence (13 Bouches–du–Rhône)

CHAUMAISON Alice Camille


France Alligny–Cosne (58 Nièvre)

DESPATIS Marie
FAULLE
FAULLE Albert Emile
FAULLE Estelle Sidonie
FAULLE Joseph
FAULLE Marie Angele
FAULLE Octave Auguste Alexandre
FAULLE Therese Virginie
FAULLE Victoire Hortense
FOURNIER Charles François
FOURNIER Claude Charles
FROTTIER Marie Emilie
GUEMIN Marie
GUEMIN Pierre
GUIBELIN Marie
MADELIN Jean
NORMAND Agnès Hélène
NORMAND Antoine
NORMAND Catherine
NORMAND Lucie
ROLLET Marie Leontine
TROTTIER Anne
TROTTIER Philibert


France Ancenis (44 Loire–Atlantique)

FAULLE Anicet Ovide


France Andryes (89 Yonne)

ANDRÉ Etienne
ANDRÉ Margueritte Angélique
ANDRÉ Pierre
BELIN Agathe
BELIN Honoré
BELIN Jean
BELIN Jeanne
BELIN Simon
BOUVEAU Marie Anne
CORDONNIER Marie
FAULE Rosine Angélique Hyacinthe
FAULLE Achille Edme
FAULLE Alexandre Onésine
FAULLE Anicet Ovide
FAULLE Claude
FAULLE Clément Alexandre
FAULLE Clément Alexis
FAULLE Clément Anatole
FAULLE Clément Désiré
FAULLE Clémentine Rosalie
FAULLE Constant Onesine
FAULLE Emélie Eugénie
FAULLE Emile
FAULLE Emilie
FAULLE Ernest Louis
FAULLE Florentin Amédée
FAULLE Floretin Julien
FAULLE François
FAULLE François Emile
FAULLE Georgette
FAULLE Georgette Blanche
FAULLE Honorine
FAULLE Jean
FAULLE Jean Lazare
FAULLE Jules Auguste
FAULLE Jules Constant Adrien
FAULLE Lucienne
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie Adelaide
FAULLE Marie Angelique
FAULLE Marie Clemence
FAULLE Marie Ernestine
FAULLE Marie Honorine
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Marie Julie
FAULLE Marie Julie
FAULLE Marie Louise
FAULLE Mort Né
FAULLE Nathalie Lea
FAULLE Onésine Alexandre
FAULLE Paul Lucien
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Alexandre
FAULLE Raoul Lucien
FAULLE Rosalie Florentine
FAULLE Rosalie Honorine
FAULLE Rosalie Hortense
FAULLE Rose
FAULLE Victor
FAULLE Victor
FAULLE Victor Augustin
FAULLE Victorine
FAULLE Zélie Florence
GAILLOT Clémence Séraphine
GAUDET Marie Louise Sophie
GUENOT Angèle
HITIER Agathe
LAPERT Désirée
LÉLU Louise Ernestine
LENOIR Jeanne
MILLOT Jean Baptiste
MOREAU Rosalie Appoline
PAUTRAS Louise Olympe
RODOT Rosalie
TAUPIN Louis
THIRÉ Hippolyte
THIRÉ Marie Clémentine Rosalie


France Angers (49 Maine–et–Loire)

D'ANGLETERRE Jeanne


France Arc–lès–Gray (70 Haute–Saône)

CHAUMAISON Jean


France Arfeuille–Châtain (23–Creuse)

BILLY Jean François
CHAUMAISON Alexandre Jean Adrien
CHAUMAISON Andre Lucien Henri Marie
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Annette Françoise
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Leonard
CHAUMAISON Lucien Henri
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Clémence
CHAUMAISON Marie–Augustine
CHAUMAISON Marie–Caroline
CHAUMAISON Melanie
[Private]
CHENEBIT Alice Joséphine Antoinette
COUTARD Marie
DEBRAYE Gilbert
DESCOURSIÈRE François Joseph
DESCOURSIÈRE Gabriel
DESCOURSIÈRES Andre
DESCOURSIÈRES Anna
DESCOURSIÈRES Antoines
DESCOURSIÈRES François
DESCOURSIÈRES Laurent
DESCOURSIÈRES Louis
DESCOURSIÈRES Marie
DESCOURSIÈRES Marie
DESCOURSIÈRES Michel
DESCOURSIÈRES Pierre
GLOMEAU Marie
PANNEGEON Augustine
PANNEGEON Jean
PERIGAUD François Auguste


France Argenoux (58 Nièvre)

BACHELIER Jehanne
FAULE Emélie Armandine
FAULLE Jehanne
FAULLE Therese


France Arquian (58–Nièvre)

AVERT Louise Hélène
CHABIN Jean
FAULE Arsene
FAULE Auguste
FAULE Catherine
FAULE Emile
FAULE Laurent Hubert
FAULE Lucie Philomene
FAULE Marie Louise
FAULLE Anne
FAULLE Anne Victoire
FAULLE Auguste Honoré
FAULLE Edme Jean Frederic
FAULLE Edme Laurent
FAULLE Eugénie
FAULLE Felicie
FAULLE Honorine
FAULLE Hubert
FAULLE Hubert
FAULLE Hubert Marc
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Louise Agathe
FAULLE Louise Victoire
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte Raymonde
FAULLE Margueritte Therese
FAULLE Marie Agathe
FAULLE Marie Victoire
FAULLE Pauline
FAULLE Pauline Victoire
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Réné François
FAULLE Reneé Marie Baptistine
FAULLE Rose Josephine Pauline
FAULLE Rosine Julie
LAURENT Michel
LION Louise Honorine
NORMAND Camille Maurice
NORMAND Marcel Hubert


France Asnières–sous–Bois (89 Yonne)

RAFFIOT Henriette Madelaine Nicolle


France Attichy (02 Aisne)

FAULLE Georges Charles


France Audeville (45 Loiret)

FAULE Célina Clémentine
FAULE Etienne
FAULE Hubert


France Auge (23 Creuse)

VINCENT Gabriël
VINCENT Leonarde


France Aunay–En–Bazois (58 Nièvre)

LORIOT Jeanne Julia


France Auvillars–sur–Saône (21 Côte–d'Or)



France Auxerre (89 Yonne)

BERTHIER Germain
BERTHIER Jean
COURTY Etienne Felicien
FAULLE Auguste Laurier
FAULLE Jeanne Angèle
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Paul Maurice
GARRIOUX André
GAUTHIER Marcel
RODOT Rosalie
ROY Geneviève


France Auzances (23 Creuse)



France Avallon (89 Yonne)

FAULLE Marcel Marius


France Bagneux (92 Hauts–de–Seine)



France Béhuard (49–Maine–et–Loire)

CHAMOISON Mathurine Anne


France Bellerive–sur–Allier (03 Allier)

ARNAUD Gilbert
FAULLE Marie


France Billy–sur–Oisy (58 Nièvre)

BELIN Agathe
BERTHIER Romain
BONNOTTE Agathe
BONNOTTE Jacques
CAILLON Rosalie
FAULLE Louis Frédéric
FAULLE Onézime Clément
FAULLE Theodorine Zélie
HITIER Philippe


France Bitry (58–Nièvre)

DAMOND Edme
FAULE Margueritte
FAULLE Adele Rosalie
FAULLE Edme
FAULLE Edmee
FAULLE François
FAULLE Geneviève
FAULLE Louis
FAULLE Louise
FAULLE Margueritte
FAULLE Roger Victor
LEBRUN Jacquette


France Blaye (33 Gironde)

D'AQUITAINE Alienor


France Bléneau (89 Yonne)

FAULLE Fernande
FAULLE Rose Madeleine


France Bonny–sur–Loire (45 Loiret)



France Bord–Saint–Georges (23 Creuse)

VINCENT Gabriël


France Bordeaux (33 Gironde)



France Bouhy (58–Nièvre)

BABISE Jean
BABISE Pierre
BABIZE Angelique
BERTHIER Alexandre Achille
BILLARD Angelique
CHABIN Alexandre
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Anne
CHABIN Antoine
CHABIN Barthelemi
CHABIN Catherine
CHABIN Catherine
CHABIN Catherine
CHABIN Charles
CHABIN Claude
CHABIN Etienne
CHABIN Eugenne
CHABIN François
CHABIN François
CHABIN Geneviève
CHABIN Geneviève
CHABIN Jacques
CHABIN Jacques
CHABIN Jean
CHABIN Jean
CHABIN Jean
CHABIN Jean
CHABIN Jean
CHABIN Jeanne
CHABIN Louis
CHABIN Louis
CHABIN Louis
CHABIN Louis
CHABIN Louis
CHABIN Magdeleine
CHABIN Maire Louise
CHABIN Marie
CHABIN Marie
CHABIN Marie
CHABIN Marie
CHABIN Marie Angelique
CHABIN Marie Rose
CHABIN Michel
CHABIN Nicolas
CHABIN Pélérin
CHABIN Pélérin
CHABIN Pélérin
CHABIN Pierre
CHABIN Pierre
CHABIN Victoire
CORDE Catherine
DEPARDIEU Anne
GREGOIRE Edme
GUINAULT Marie
VOUAGNE Agathe


France Boulogne–Billancourt (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Raymond


France Braine (02 Aisne)

DE DREUX Robert 1er


France Bredons (15 Cantal)

DUMOULIN Marie


France Bresnay (03 Allier)

MERCIER Jean


France Brest (29 Finistère)

SALAÜN Antoine Nicolas


France Briare (45–Loiret)

GIRARD Berthe


France Broin (21 Côte–d'Or)

MONGIN Louis


France Bron (69D Rhône)

LOUCHARD Paul


France Brousse (23 Creuse)

DE VAUCHAUSSADE Arnaud Renaud


France Bussière–Nouvelle (23 Creuse)

CHANARD Claude Alexis
CHAUMAISON Marie–Augustine
FAYOLLET Annet–Emile


France Caluire–et–Cuire (69M Métropole de Lyon)

CHAUMAISON Marguerite Henriette


France Carisey (89 Yonne)

LOUAT Marie


France Cébazat (63–Puy–de–Dôme)

CHAUMAISON Anaïs Anna


France Cerisiers (89 Yonne)

FAULLE Marie Madeleine Brigitte


France Cézey (89 Yonne)

FAULLE Constant Victor


France Chagny (71 Saône–et–Loire)

CHAUMAISON Hippolyte François
DUTRAIT Joséphine


France Châlette–sur–Loing (45–Loiret)

GIRARD Gustave
GIRARD Hortense Alice


France Châlons–sur–Marne (51–Marne)

FAULE Madeleine Denise Augustine


France Chambon–sur–Voueize (23–Creuse)

BOURDUT Gilbert
BOUSSAGEON Adrien
BOUSSAGEON Jean Adrien
CHAUMAISON Agathe
CHAUMAISON Augustine
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Madeleine
CHOMAISON Gabriel
CHOMAISON Gabriel
CHOMAISON Hélène
CHOMAISON Jean
CHOMAISON Joseph
CHOMAISON Marien
CHOMAISON Né Sans Vie
CHOMAISON Neé Sans Vie
CHOMAIZON Gabriel
DEVOUEIZE Gabriel
HYOT Louise


France Chamoux (89 Yonne)

CAMBUZAT Octavie
FAULLE Daniel Emilien
FAULLE Emile
FAULLE Marcel Marius
FAULLE Odette Emilienne
FAULLE Rémond Fernand
VITUREAU Anne


France Champignelles (89 Yonne)

CHARBOIS Casimir


France Chantenay–Saint–Imbert (58 Nièvre)

LAMBERT Gabrielle


France Charentenay (89 Yonne)

FAULLE Bernard
FAULLE Charlotte
FAULLE Gabrielle
FAULLE Georges
FAULLE Lazare


France Chastain (23–Creuse)

CHOMMETONNE Hélène


France Château–Landon (77 Seine–et–Marne)

FAULLE Antoinette
FAULLE Charles


France Châtillon–Coligny (45 Loiret)

FAULLE Gabriel Alexis


France Chénérailles (23 Creuse)

GERBAUD Antoine
GERBAUD Etienne
GERBAUD Michel


France Chitry–les–Mines (58 Nièvre)

TIXIER Marie


France Chivy–lès–Étouvelles (02 Aisne)

FAULLE Paulin


France Choisy–le–Roi (94 Val–de–Marne)

CHAUMAISON Colette
CHAUMAISON Denise Gabrielle Margueritte
[Private]
CHAUMAISON Madeleine Gabrielle
CHAUMAISON Marie Louise Elisabeth
CHAUMAISON Paul Frederic Noël
CHAUMAISON Paulette Jeanne
CHAUMAISON Pierre Louis Hippolyte
CHAUMAISON Pierrette Renée
CHAUMAISON Robert Edouard Louis
CHAUMAISON Yvonne Margueritte


France Ciez (58 Nièvre)

DELAPIERRE Agathe
FAULE Lucien Albert
FAULLE Emile Elie
MILLAIN Reyne
SIMONET Jacques
SIMONET Pierre


France Clamart (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Michel Alain François


France Clamecy (58–Nièvre)

BOIVIN Pierre Benoit
BOUARD Renée
CHAUMAISON Berthe Aurelie
CHAUMAISON Fernand Joseph
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Marie Louise
CHAUMAISON Noël
CHAUMAISON Raymond Noël André
CHAUMAISON Valentine
FAULLE Georges Edmond
MOREAU Marie
VAILLANT Pierre


France Clermont–Ferrand (63 Puy–de–Dôme)

CHAUMAISON Jacques


France Clichy (92 Hauts–de–Seine)



France Corbeil (91 Essonne)

FRANCHIN Raymond


France Corvol–l'Orgueilleux (58 Nièvre)

CORDONNIER Edme Louis


France Cosne–Sur–Loire (58–Nièvre)

DELAPIERRE Jean Marie
FAULE Auguste
FAULLE Jean
FAULLE Leopoldine Eugénie
FAULLE Louise
FAULLE Margueritte Raymonde
FAULLE Reneé Marie Baptistine
FAULLE Sophie Angele
LARDILLER Charles


France Coulandon (03 Allier)

MATHÉ Marie


France Coulanges–les–Nevers (58–Nièvre)

CHAUMAISON Pierre
CHAUMAISON Pierre


France Coulanges–sur–Yonne (89 Yonne)

BERRIER Marie Louise


France Courcelles (58 Nièvre)

SIMÉON Jean Francois


France Cours (58–Nièvre)

QUILLER Rose Joséphine


France Cours–La–Ville (69D Rhône)

CHAUMAISON Gabrielle


France Courson–les–Carrières (89 Yonne)

FAULLE Gaston
FAULLE Lucien
FAULLE Lucienne
FAULLE Lucienne
LAPERT Désirée


France Crain (89 Yonne)

FAULLE Laurent


France Créteil (94 Val–de–Marne)

CHAUMAISON Paul Frederic Noël
FAULLE Guy


France Crux–la–Ville (58 Nièvre)

CHAUMAISON Léon


France Dampierre–sous–Bouhy (58–Nièvre)

BABISE Paul
FAULLE Marie Anne Caroline
FAULLE Marie Margueritte Angelique
LOISEAU Marie Thomas
LOISEAU Suzanne
NAIN Catherine


France Daoulas–Daoulaz (29 Finistère)

SALAÜN Antoine Nicolas


France Decize (58 Nièvre)

MOINE Marie Louise Henriette


France Deuil–la–Barre (95 Val–d'Oise)

FAULLE Albert Hippolyte
FAULLE Eugène Charles
FAULLE Eugène Léon
FAULLE Florentine Amélie
FAULLE Jules Léon
FAULLE Jules Eugène
FAULLE Justin Léon
FAULLE Laurent
FAULLE Léon
FAULLE Louise Eugénie
FAULLE Mort–Nee
FAULLE Paul Eugène
FAULLE Victor Léon


France Dieudonne (60 Oise)

FAULLE Jeanne Augustine


France Dieulouard (54 Meurthe–et–Moselle)

GAUTHIER Prudence Casimir


France Dijon (21 Côte–d'Or)

FAULLE Christine


France Dinan (22 Côtes–d'Armor)

CHOMAISON Eugène Alexandre


France Divonne–les–Bains (01 Ain)

GERMAIN Jeanne


France Donzy (58–Nièvre)

CHAMOISON Angelique
CHAMOISON Anne
CHAMOISON Anne
CHAMOISON Eugène Constant
CHAMOISON François
CHAMOISON François Mathieu
CHAMOISON Jean Louis
CHAMOISON Léonard
CHAMOISON Louis
CHAMOISON Louis
CHAMOISON Madeleine
CHAMOISON Marie
CHAUMAISON Louis
COUARD Edme
FERGON Marie Jeanne
FOURNIER Charles François
LOISEAU Constance Eugénie
MADELIN François
MADELIN Jean


France Doyet (03 Allier)

CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Magdeleine


France Druyes–les–Belles–Fontaines (89–Yonne)

FAULLE Agathe
FAULLE Anne Rosalie
FAULLE Auguste Laurier
FAULLE Claude
FAULLE Claude Philippe
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE Guillaume
FAULLE Lazare François
FAULLE Louis
FAULLE Margueritte
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Marie–Anne
FAULLE Marie–Françoise
FAULLE Nicolas Legalite
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Alexandre
FAULLE Reine
FAULLE Reine
FAULLE Reine
FAULLE Reine Agathe
FAULLE Zélie Florence
FONTAINE Marie
MERLIN Geneviève


France Dugny–sur–Meuse (55–Meuse)

BERTHIER Albert Laurent


France Dun–sur–Auron (18 Cher)

CHAUMAISON Marie Louise


France Echalard (69D Rhône)

BAUDRAND Anne Philomène


France Écury–sur–Coole (51 Marne)

FAULLE Victor Léon


France Égriselles–Le–Bocage (89 Yonne)

FAULLE Anne Louise


France Entrains–sur–Nohain (58–Nièvre)

BABISE Paul
BELIER André
BELIER Charles Auguste
BELIER Constant
BELIER Louis Paul
BELIER Louise
BELIER Louise Alice
BELIER Luce Rosalie
BELIER Marie
BENARD Anne
BENARD Edme
BENARD Edme Joseph
BENARD Jean
BENARD Jeanne Louise Juliette
BERRIER Alexandrine Augustine
BERRIER André Paul
BERRIER Augustine Sidonie
BERRIER Casimir Auguste
BERRIER Eugène
BERRIER Felix Eugène
BERRIER Françoise Constance
BERRIER Germaine
BERRIER Jacques François
BERRIER Jacques François Eugène
BERRIER Jacques Nicolas
BERRIER Jean François
BERRIER Joseph Théodore
BERRIER Josephine Margueritte
BERRIER Jules Marcel
BERRIER Lenfray
BERRIER Louis Auguste
BERRIER Louise Constance
BERRIER Marie Louise
BERRIER Marie Louise
BERRIER Marie Louise
BERRIER Paul
BERRIER Philippe Auguste
BERTHIER Henriëtte Armandine
BOCAGE Geneviève
BOUGUÉ Marie Madeleine
CAGNAT Catherine
CHAMOISON
CHAMOISON
CHAMOISON André Georges
CHAMOISON Auguste Constant Louis
CHAMOISON Colette
CHAMOISON Constance Louise Augustine
CHAMOISON Désiré Sainte–Marie
CHAMOISON Eugène Constant
CHAMOISON Eugénie
CHAMOISON Felix Théodore
CHAMOISON Henri Ernest
CHAMOISON Jean Eugène Albert
CHAMOISON Jules Aléxandre Jean Baptiste
CHAMOISON Léonard
CHAMOISON Louis
CHAMOISON Marie
CHAMOISON Marie Eugénie
[Private]
CHAMOISON Pierre Thimoléon
CHAMOISON Rosalie Clémentine
COUARD Anne
DUBAN Pierre
FAULLE Alfred
FAULLE Alphonsine
FAULLE Anais
FAULLE Baptiste
FAULLE Claire
FAULLE Claude Philippe
FAULLE Constance Eugénie
FAULLE Eléonore Adolphine
FAULLE Hélène Claire
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Octavie
FAULLE Philippe Eugène
FAULLE Victorine
GIRARD Gustave
GIRARD Hortense Alice
GIRARD Jean Eugène
GUIBERT Anne
GUIBERT Marie
L'ANDRE Marie
LOISEAU Angele Julienne
LOISEAU Charles
LOISEAU Constance Eugénie
LOISEAU Emile Auguste
LOISEAU Emile Auguste
LOISEAU Eugène Constant
LOISEAU Eugène Emile
LOISEAU François
LOISEAU Jean Charles
LOISEAU Jean Victor
LOISEAU Joseph Leandre
LOISEAU Jules Auguste
LOISEAU Louis Nestor
LOISEAU Louise Augustine
LOISEAU Suzanne
LOISEAU Victor Arthur
LONGERON Etienne Guillaume
LONGERON Marie Jeanne Claire
LORIOT Marie Jeanne
MILLOT Marie Palmyre
MOREAU Eugénie
MORLET Anne
MOUTILLON Eugenie Adeline
PETIT Marie AnaÏs
POUILLOT Margueritte
ROUX Jean
ROUX Marie Sidonie
SALLÉ Emma Claire
SALLÉ Hélène Camille
SIMÉON Angèle Isabelle
SIMÉON Arthur Casimir
SIMÉON Auguste Louis
SIMÉON Casimir
SIMÉON Edme
SIMÉON Emile César
SIMÉON Jean Francois
SIMÉON Louis Arthur
SIMÉON Louis François
SIMÉON Louis Thomas Auguste
SIMÉON Marie Madeleine
SIMÉON Simon Edme
TISSIER Rose Anne–Eleonore
TIXIER Marie


France Étais–la–Sauvin (89–Yonne)

BERTHIER Marie Sophie
BOUTRON Geneviève Marie Suzanne
BOUVEAU Marie Anne
COURTY Louise Yvonne
FAULLE Louis Prosper
FAULLE Lucie Marie Rose
FAULLE Maurice
MAUBRON Aurélie


France Évaux–les–Bains (23 Creuse)

CHIMIER Paul Raymond


France Evreux (27 Eure)

CHAZELLE Margueritte


France Faverelles (45 Loiret)

DAMOND François


France Feurs (42–Loire)

CHAMOISON Louys


France Fey–en–Haye (54 Meurthe–et–Moselle)

CHENEBIT Jean Félix Victor


France Fontainebleau (77 Seine–et–Marne)

FAULLE Antoinette


France Fontaines (89 Yonne)

[Private]
PRIVÉ Geneviève
RAFFIOT François
RAFFIOT Hortense
RAFFIOT Marie Magdeleine


France Fontaines Saint–Martin (69D Rhône)

PERROT François
PERROT Louis


France Fontenay–Aux–Roses (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Roxanne Caroline Lucie


France Fontenoy (89–Yonne)

BREUILLÉ Henri Cléophas
FAULLE Georges
FAULLE Hélène Augustine
RAFFIOT Adélaïde Adèle
RAFFIOT Marie Adele


France Fontevraud–l'Abbaye (49 Maine–et–Loire)

D'AQUITAINE Alienor


France Gernicourt (02 Aisne)

FAULLE Maurice


France Gien (45 Loiret)

GADAY Jean Antoine


France Giou (23 Creuse)

CHAUMAISON Joseph


France Givardon (18 Cher)

BAZIN Anna Clotilde
JOYEUX Michel


France Glanon (21 Côte–d'Or)

MOYEUX Roger


France Grancey–le–Chateau (21 Côte–d'Or)



France Grandchamp (89 Yonne)

CHARBOIS Louis Benoît Germain


France Gretz–Armainvilliers (77 Seine–et–Marne)

BRIENNE Jules Joseph Alexandre


France Grigny (69D Rhône)

MOREAU Eugenie Clotilde


France Guéret (23 Creuse)

CHAUMAISON Andre Lucien Henri Marie
CHOMAISON Charles
DOUCET François


France Imphy (58 Nièvre)

FAULLE Clément Désiré


France Ivry–sur–Seine (94 Val–de–Marne)

CHAGNARD Barbe
CHAUMAISON Annette
FAULE Aimée Gabrielle
FAULE Théophile Léopold
FAULLE Floretin Julien
MERMILLOD Aimée Gabrielle


France La Charité–sur–Loire (58 Nièvre)

FAULLE Christine


France La Chartre–sur–le–Loir (72–Sarthe)

FAULLE Andre


France La Fermete (58–Nièvre)

CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine Alexis
CHAUMAISON Claudine
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Louis Damaze
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Victoire


France La Machine (58 Nièvre)

CHAUMAISON Cécile
CHAUMAISON Etienne
CHAUMAISON Franchette
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Louis
GIRARD Jeanne


France La Serre–Bussière–Vieille (23 Creuse)

LUQUET Gilbert
MALTERRE Julienne


France La Seyne–sur–Mer (83 Var)

CHAUMAISON Roxanne Caroline Lucie


France Laffaux (02 Aisne)

FAULLE Léopold Emile


France Lain (89 Yonne)

RAFFIOT Anne
RAFFIOT Anne
RAFFIOT Claude
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Jacques
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Sébastien
ROBLIN Jeanne


France Lainsecq (89–Yonne)

BERTHIER Jean François
CHABIN Louis Gustave
DELAFLOTTE Anne


France Lalande (89 Yonne)

FAULLE Louis Prosper
FAULLE Marie Honorine
FAULLE Marie Virginie Celestine
FAULLE Pierre


France Lamaid (03 Allier)

CHAUMAISON Agathe
CHAUMAISON Antoine


France Lamorville (55 Meuse)

FAULE Lucien Albert


France Laubard (23 Creuse)

ROUGEOL François


France Lavau (89–Yonne)

FAULE Lucie Philomene


France Le Chesnay (78 Yvelines)

CHAUMAISON François Armand


France Le Compas (23 Creuse)

DE VAUCHAUSSADE Anne
DE VAUCHAUSSADE Gabrielle
DE VAUCHAUSSADE Jacques
DE VAUCHAUSSADE Madeleine


France Le Perreux–sur–Marne (94 Val–de–Marne)

BRIENNE Robert
GAUTHIER Marcel


France Le Puy–en–Velay (43 Haute–Loire)



France Le Tréport (76 Seine–Maritime)

FAULLE Adolphe Paulus


France Le Tromp (23–Creuse)

CHOMETTON Jean


France Lépaud (23 Creuse)

GARENNE Gabriel
MOREAU Marie


France Leugny (89 Yonne)

FAULLE Alexandre
FAULLE Jean
FAULLE Jean Albert


France Lezoux (63 Puy–de–Dôme)

CHAUMAISON Gabrielle


France Lichères–près–Aigremont (89 Yonne)

FAULE Maria
PLAIT Emile


France Ligny–le–Châtel (89 Yonne)



France Ligny–le–Châtel (89 Yonne)

BEIGUE Catharine
BERILLIER Margueritte
REGNARD Jean Edmé
REGNARD Marie
REGNARD Pierre


France Lille (59 Nord)

LALOY Albert Désiré Joseph
LALOY Stephanie Clara


France Limé (02 Aisne)

FAULLE Gabriel Alexis


France Limoges (87 Haute–Vienne)

DE VENTADOUR Isabeau


France Limon (58–Nièvre)

CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Margueritte


France Lisieux (14 Calvados)

FAULLE Renée


France Lorient (56 Morbihan)

TERKELTOBA Sascha Alexis


France Lozanne (69D Rhône)

CHAUMAISON Alice Camille
CHAUMAISON Berthe Marie Cecile
CHAUMAISON Camille
CHAUMAISON Edmond Joseph
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François Armand
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Marguerite
DESBRUS Amélie Marie Baptistine


France Lupersat (23 Creuse)

BERGERON Jeanne
DE GEORGES Anne
DE GEORGES Annet
DE GEORGES Antoine
DE GEORGES Antoine
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Jean François
DE GEORGES Marie
DE GEORGES Michel
DE VAUCHAUSSADE Anne
DE VAUCHAUSSADE Arnaud Renaud
DEFOURNEAUX Anne
GERBAUD Jacqueline Marie La Jeune


France Lussat (23 Creuse)

DOUCET Auguste
DOUCET François
DOUCET Gabriel
DOUCET Gabriel Alfred
DOUCET Michel Pierre
DOUCET Octavie


France Lyon 3eme (69M Métropole de Lyon)

FAULLE Guy
MOREAU Eugenie Clotilde


France Mainsat (23 Creuse)

CHAUMAISON Marie
CHAUMETON Charles
PARRY Geneviève
PERRIER Hippolyte Adrien
PERRIER Simonne Marie Françoise


France Maisons–Lafitte (78 Yvelines)

FAULLE Emilie Stephanie


France Marseille (13–Bouches–du–Rhône)

WISDOM Pauline Pieternella Jacoba


France Meaulne (03 Allier)

CHAUMAISON Margueritte
MASSET Claude
MASSET Louise


France Menestreau (58–Nièvre)

NORMANT Marie


France Menou (58 Nièvre)

SALLÉ Adolphe


France Meung–sur–Loire (45 Loiret)

GAILLOT Clémence Séraphine


France Mezilles (89 Yonne)

CHABIN Louise
FAULLE Arthur Ernest
FAULLE Jean
FAULLE Madeleine
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Madeleine Adelaide
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Augustin
FAULLE Suzanne
MOUSSET Jeanne Anne
ROY René Constant


France Migny (58 Nièvre)

GUEPIER Anne
SIMON Marie


France Monlius (58 Nièvre)

LEMAÎTRE Lazarette


France Montaignet (03 Allier)

DAILLOUX Jean Marie


France Montargis (45 Loiret)

BERRIER Paul


France Montbard (21 Côte–d'Or)

CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Marcel
LAGNEAU Louise


France Montceau–Les–Mines (71 Saône–et–Loire)

CHAUMAISON Berthe Francine


France Montfort–l'Amaury (78 Yvelines)

DE GARLANDE Agnès


France Montluçon (03 Allier)

MOREAU Marie


France Montmain (21 Côte–d'Or)

GENCE Claudine
MONGIN Emile–Pierre


France Montreuil (93 Seine–Saint–Denis)

FAULLE Jeanne Angèle


France Montreuil–sous–Bois (78 Yvelines)



France Montrouge (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Pierrette Renée
DOISNEAU Robert


France Montvicq (03 Allier)

CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Marie


France Moronvilliers (51 Marne)

GOUNOT Maurice Emile


France Moulins (03–Allier)

CHAUMAISON Amélie
CHAUMAISON Amélie Augustine
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Cécile
CHAUMAISON Claude
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Henri
CHAUMAISON Henri François
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Julienne
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Madeleine
CHAUMAISON Madeleine
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Michel
CHAUMAISON Nathalie
CHAUMAISON Roger
CHAUMAISON Severin
CHAUMAISON Yvonne Margueritte
PÉRINAUD Barthelémy


France Moulins–Englibert (58 Nièvre)

BAILLY Albert Auguste
BAILLY Armelle Victorine
BAILLY Emilie
BAILLY Jean
BAILLY Joseph


France Moulot (58–Nièvre)

CHAMOISON Jean Eugène Albert


France Moutiers–en–Puisaye (89 Yonne)

BERTHIER Armand Prudent
BERTHIER Jean
CAGNAT Edme
CAGNAT Henriette Louise Mélanie
CAGNAT Jean
CAGNAT Jean Baptiste
CAGNAT Jean Baptiste Frédéric
CAGNAT Léger
CHABIN Alexis
CHABIN Arthur
CHABIN Catherine
CHABIN Emma Ernestine
CHABIN Geneviève
CHABIN Germaine Jeanne
CHABIN Honore Auguste
CHABIN Joseph
CHABIN Josephine
CHABIN Louis Gustave
CHABIN Louise
CHABIN Lucien Gustave Ulysse
CHABIN Théodore Auguste
CHABIN Theodorine
DUSOULIER Anne
FAULLE Henri Pierre
HERVIER Perrette
NAIN Catherine
NAIN Edme
NAIN Marie
PETIT Colombe
ROY Constant Auguste Alexandre


France Murat (15 Cantal)

DUMOULIN Marie
SEGRET Jean


France Nans–sous–Sainte–Anne (25–Doubs)

COURTY Emile Joseph
COURTY Marie Mélanie Cecile
COURTY Nicolas Etienne
PELLERIN Françoise Scolastique
PELLERIN Jean Etienne
[Private]
PELLERIN Jeanne Elize
PELLERIN Jeanne Josephe Mélanie
PELLERIN Josephe Mélanie
PELLERIN Pierre François Aimé


France Neauphle–le–Château (78 Yvelines)

MERMILLOD Aimée Gabrielle


France Neuilly–en–Dun (18 Cher)

BAZIN Alexis
CHAUMAISON Louise Lucienne


France Neuilly–sur–Seine (92 Hauts–de–Seine)

CHAUMAISON Georgette Marie


France Nevers (58–Nièvre)

BAILLY Armelle Victorine
BERTHIER Blanche Dina
CHAUMAISON Baptist
CHAUMAISON Eugène
CHAUMAISON Fernand Joseph
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Valentine
COUTURIER Pierre
DUTRAIT Bernard
DUTRAIT Joséphine
MOINE Marie Louise Henriette
RAISON Michelle Agathe
VAILLANT Pierre


France Nogent–sur–Marne (94 Val–de–Marne)

PUAUD Fernand Alphonse Eugène


France Nolay (58 Nièvre)

GAULIER Pierre


France Orléans (45 Loiret)



France Orly (94 Val–de–Marne)

BRIENNE Robert


France Ouanne (89 Yonne)

CHAMOISON Auguste Julien


France Pantin (93 Seine–Saint–Denis)

FAULLE Léopold


France Parigny–les–Vaux (58 Nièvre)

FAULLE André


France Paris 10eme (75 Paris)

FAULLE Auguste Reclus


France Paris 11eme (75 Paris)

FAULLE Jules Léon


France Paris 12eme (75–Paris)

CHAUMAISON Andrée Jeanne
FAULE Reneé Marie


France Paris 13eme (75 Paris)

BERRIER André Paul


France Paris 14eme (75–Paris)

CHAMARANDE Armande
CHAUMAISON Marie Louise Elisabeth
CHAUMAISON Paulette Jeanne
FAULLE Marie Sophie Amélie


France Paris 15eme (75–Paris)

CAPON Alice Marie Valérie
CHAUMAISON Christine Paulette Marie
CHAUMAISON Georgette Marie
CHAUMAISON Jeannine Andrée
CHAUMAISON Roger Noël
MONGIN Marie
NORMAND Camille Maurice


France Paris 18eme (75 Paris)

CHAUMAISON Amélie
CHAUMAISON Marcel
MOYEUX Roger


France Paris 18eme (75–Paris)

CHAUMAISON Gilbert


France Paris 19eme (75–Paris)



France Paris 3eme (75 Paris)

GOUNOT Maurice Emile


France Paris 5eme (75 Paris)

FAULE Aimée Gabrielle
FAULE Amélie Victorine
FAULLE Adolphe Paulus
FAULLE Claire Flavie
FAULLE Claire Margueritte Stephanie
FAULLE Clément Eugène
FAULLE Edmond Georges Jean Baptiste Désiré
FAULLE Emilie Stephanie
FAULLE Ferdinand Desiré Edmond
FAULLE Léopold Emile
FAULLE Marcel
FAULLE Maurice
FAULLE Paul
FAULLE Robert Ferdinand Edmond
FAULLE Victor Adolphe Joseph
MONY Madeleine Ismérie


France Paris 7eme (75 Paris)

BERRIER Philippe Auguste


France Paris 9eme (75 Paris)

CHAUMAISON Raymond


France Paris?

DE SAVOIE Adélaïde
FAULLE Constant Onesine
FAULLE François
FAULLE Jean Baptiste Joseph
FAULLE Marie Angelique
FAULLE Marie Sophie Amélie
FOUCAULT Marc
FRANCHIN Raymond
LIERNUR John Francis
PUAUD Fernand Alphonse Eugène
PUAUD Yvonne Fernande
[Private]
[Private]
TAILLANT Aimée Bernardine


France Parsac (23 Creuse)

VERGERON Antoine


France Perreuse (89–Yonne)

BERTHIER Françoise
BERTHIER Louise Appoline
BERTHIER Marie Louise Emilie


France Perroy (58–Nièvre)

GIRARD Berthe


France Pesmes (70 Haute–Saône)

BRIENNE Jules Joseph Alexandre


France Peyrat–la–Nonière (23 Creuse)

DE CHIERFRANC Antoinette Françoise
GERBAUD Antoine
GERBAUD Etienne
GERBAUD Gilbert
GERBAUD Jacqueline Marie La Jeune
GERBAUD Marie Madeleine


France Plouguenast (22 Côtes–d'Armor)

RIVOAL Edmond Jean Marie


France Poiseux (58 Nièvre)



France Poissy (78 Yvelines)

CHAUMAISON Denise Françoise


France Pougny (58 Nièvre)

MADELIN Jeanne Anne


France Pouilly–sur–Saône (21 Côte–d'Or)

CHAUMAISON Andrée Jeanne
GENCE Claudine
GERMAIN Jeanne
LOUCHARD Paul
MONGIN Emile–Pierre
MONGIN Marcelle Charlotte
MONGIN Marie


France Pousseaux (58 Nièvre)

BOUARD Renée
FAULLE Danielle Michelle
FAULLE Marcel
FAULLE Yvonne


France Préporché (58–Nièvre)

COURALT Etienette Joséphine
GIRARD François
GIRARD Jean
GIRARD Jean Eugène
GIRARD Jeanne
GIRARD Léon
GIRARD Louise Jeanne
GIRARD Mathilde
GIRARD Pierette
HUGOTTE Maria
LEMAÎTRE Benoite
LEMAÎTRE Gilbert
LEMAÎTRE Jean
LEMAÎTRE Lazarette
LEMAÎTRE Leonarde
LORIOT Claude
LORIOT Jean
LORIOT Marie Jeanne
LORIOT Noèl
LORIOT Pierre
MICHOT Lazarette


France Quillan (11 Aude)

[Private]


France Raizeux (78 Yvelines)



France Rambouillet (78 Yvelines)

CHAUMAISON Renée Lucienne


France Rémilly (58 Nièvre)

FAULLE André
FAULLE Roger


France Rennes (35 Ille–et–Vilaine)

BAILLY Joseph


France Reterre (23–Creuse)

BITTARD Marie Françoise
BONDIEU Marie
CHAUMAISON Anaïs Anna
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne Virginie
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Auguste
CHAUMAISON Ferdinand Antoine
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François Auguste
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Gervais
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Julienne
CHAUMAISON Louise
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Clémence
CHAUMAISON Virginie
CHAUMAISON Virginie
CHOMAISON François Auguste
COUTURIER Jean
COUTURIER Pierre
GALAND Jean
GALAND Joseph Sébastien
GALAND Marie
RIFFAT Alexandre Thedore
RIFFAT Andrée Alice Marie
RIFFAT Antoine
VELUT Marien


France Rive–de–Gier (42 Loire)

CHAUMAISON Françoise
DESCOURSIÈRE Joseph
DESCOURSIÈRES Laurent


France Roanne (42 Loire)

CHAUMAISON André
CHAUMAISON Marguerite Henriette


France Rogny–les–Sept–Écluses (89 Yonne)

CHABIN Joseph
FAULLE Albert


France Rom (79 Deux–Sèvres)

FOUCAULT Marc


France Ronchères (89 Yonne)

BILLAULT Marie Anne Virginie
FAULE Augustine Marie
FAULE Louise Rosalie
FAULLE Adel Espasie
FAULLE Auguste Eugène
FAULLE Aurelie Victorine
FAULLE Benjamin
FAULLE Berthe Amélie
FAULLE Delphine Claire
FAULLE Eugénie Artémise Marie Louise
FAULLE Gabrielle Eugénie
FAULLE Geneviève Augustine
FAULLE Germain Jean Baptiste
FAULLE Hortense Pauline
FAULLE Jean
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Pierre
FAULLE Jean–Baptiste
FAULLE Jean–Eugène
FAULLE Joséphine
FAULLE Joséphine Berthe Emélie
FAULLE Léonide Mélanie
FAULLE Louis Auguste Adolphe
FAULLE Louis Charles
FAULLE Louis Didier Jules
FAULLE Louise Henriette
FAULLE Marie Alexandrine
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Suzanne
FAULLE Marien
FAULLE Rose Madeleine
FAULLE Suzanne Clotilde
FAULLE Virginie
LAURY Magdelene


France Rosières–aux–Salines (54 Meurthe–et–Moselle)

AUBURTIN Madeleine


France Rouen (76 Seine–Maritime)

D'ANGLETERRE Jeanne


France Rougnat (23 Creuse)

BINON Joseph
BINON Nicolas
CHAUMAISON Virginie
CHIMIER Alphonse Jean Marie
CHIMIER Jean Maurice
CHIMIER Paul Raymond
CHIMIER Pierre
DOUCET Octavie
VELUT Antoine


France Sainpuits (89–Yonne)

BARDIN Alexis
BARDIN Angelique
BARDIN Edme
BARDIN François Louis
BARDIN Jean Pierre
BARDIN Josephine
BARDIN Louis Alexis
BARDIN Louise Angelique
BARDIN Marie Madeleine
BARDIN Marie Magdeleine
BARDIN Pierre Jean
BERTHIER Agathe
BERTHIER Albert
BERTHIER Albert Laurent
BERTHIER Angelique
BERTHIER Anne Marguerite
BERTHIER Antoine
BERTHIER Armand Alix Aleide
BERTHIER Armand Prudent
BERTHIER Auguste
BERTHIER Auguste
BERTHIER Auguste
BERTHIER Blanche Dina
BERTHIER Cécile
BERTHIER Celestine
BERTHIER Claude
BERTHIER Denis Victor
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme
BERTHIER Edme Nicolas
BERTHIER Edme Theophile
BERTHIER Eliacin Léon
BERTHIER François
BERTHIER Françoise
BERTHIER Françoise
BERTHIER Françoise
BERTHIER Geneviève
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germain
BERTHIER Germaine
BERTHIER Germaine
BERTHIER Germaine Félicité
BERTHIER Germaine Françoise
BERTHIER Henri
BERTHIER Henriëtte Armandine
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jacques
BERTHIER Jean
BERTHIER Jean Baptiste Augustin
BERTHIER Jean François
BERTHIER Jean Pierre
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne
BERTHIER Jeanne Adrienne Eugénie
BERTHIER Jules
BERTHIER Julia
BERTHIER Léger–Abel
BERTHIER Leonie Celestine
BERTHIER Louis
BERTHIER Louis
BERTHIER Louise Aurelie
BERTHIER Lucienne Dina
BERTHIER Lucille Odette
BERTHIER Madeleine
BERTHIER Magdelaine
BERTHIER Maralle
BERTHIER Marc
BERTHIER Marcel Camille Henri
BERTHIER Margueritte
BERTHIER Margueritte
BERTHIER Margueritte
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie
BERTHIER Marie Adolphine
BERTHIER Marie Anne
BERTHIER Marie Anne
BERTHIER Marie Anne Agnes
BERTHIER Marie Aurelie Constance
BERTHIER Marie Bathilde
BERTHIER Marie Colombe
BERTHIER Marie Françoise
BERTHIER Marie Geneviève
BERTHIER Marie Jeanne
BERTHIER Modeste Constant
BERTHIER Octave Maurice
BERTHIER Paul
BERTHIER Philippe
BERTHIER Pierre
BERTHIER Pierre Antoine
BERTHIER Pierre Paul
BERTHIER Placide–Henri
BERTHIER Prudence Marie–Dina
BERTHIER Reine
BERTHIER Reine
BERTHIER Reine Eugénie
BERTHIER Simone Pauline
BERTHIER Sulpice
BERTHIER Theophile Antoine
BERTHIER Thérèse
BERTHIER Thomas
BERTHIER Zéphirine Constance
BOIVIN Jean Baptiste
BOIVIN Léonie Célestine
BOIVIN Marguerite Félecité
BOIVIN Nicolas
BOIVIN Nicolas
BOIVIN Pierre–Arthur
CAGNAT Marie Josephine
CHABIN Abel
CHABIN Adolphine
CHABIN Aristide
CHABIN Clarisse
CHABIN Emile
CHABIN Ernest
CHABIN Gaston Achille
CHABIN Légér Désiré
CHABIN Léontine
CHABIN Marie
COUILLER Magdeleine
DUBAN Pierre
EGLANTINE Eglantine
HALARD Anne
HALARD Joseph
MONTASSIER Margueritte
NORMANT Marie
PLANCHARD Marie Magdelaine
POUILLOT Margueritte
ROUX Jeanne
ROUX Marie
ROUX Marie Sidonie


France Saint–Amand–en–Puisaye (58–Nièvre)

AVERT Paul Claude Joseph
BAILLY Eugenie
BAILLY Marie
BECQ Anne
BERTHEAU Claudee
BIZEAU Marie Louise
BLONDET Catherine
BOURGOIN Marie
BOURGUIGNON Catharine Victoire
BOURGUIGNON Joseph
BOURGUIGNON Margueritte Geneviève
BOUTALT Jeanne
BOUZON Marie Anne
CHABIN Adèle
CHABIN Armand Germain
CHABIN Emma Ernestine
CHABIN Honore Auguste
CHABIN Marie Octavie
CHABIN Théodore
CHAUVOT Monique
CORDRE Marie Anne
CORMIO Marie Therese
CORNEAU Thérèse
DAMOND François
DELEAU Alexandrine Eugénie
DESCHEZ Jeanne
DESMERGUES Elisabeth Eutropie
DESMERGUES Marie
DUBOIS Amandine Louise
DUBOIS Marie Anne
DUBOIS Marie Therese
DUPERRY Catherine
DUPERRY Jean
DUPRE Marie
FABRE Angeline
FAULE Anne
FAULE Arsene
FAULE Augustine
FAULE Charlemagne Maximilien
FAULE Gaston Andre
FAULE Hubert
FAULE Laurence
FAULE Lucien
FAULE Madeleine
FAULE Madeleine Denise Augustine
FAULE Marie Louise
FAULE Maurice Rene
FAULE Orsule
FAULE Reine
FAULE Reneé Marie
FAULLE
FAULLE ?
FAULLE ?
FAULLE Agathe
FAULLE Agathe
FAULLE Agathe Elisabeth
FAULLE Agathe Henriette
FAULLE Alexandre
FAULLE Alexis
FAULLE Andre
FAULLE André
FAULLE Angeline Octavie
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne
FAULLE Anne Amelie
FAULLE Anne Clémence
FAULLE Anne Elisabeth
FAULLE Anne Elisabeth Clémence
FAULLE Anne Elizabeth
FAULLE Anne Geneviève
FAULLE Anne Louise
FAULLE Anne Victoire
FAULLE Armand Frederic
FAULLE Auguste Ambroise
FAULLE Auguste Henri
FAULLE Auguste Jean Baptiste
FAULLE Augustin
FAULLE Augustin Pierre
FAULLE Augustine
FAULLE Augustine Louise Julie
FAULLE Berthe Pauline
FAULLE Betina Hélène
FAULLE Catherine
FAULLE Catherine
FAULLE Catherine
FAULLE Catherine Rosalie Victoire
FAULLE Celestine Victoire
FAULLE Celina Justine
FAULLE Celine Augustine
FAULLE Claire Augustine
FAULLE Claude
FAULLE Claude Hubert
FAULLE Claude Michel
FAULLE Claude Michel
FAULLE Clément Eugène
FAULLE Clotilde
FAULLE Edme
FAULLE Edme
FAULLE Edme
FAULLE Edme
FAULLE Edme Alexis
FAULLE Edme Frederic
FAULLE Edme Jean Frederic
FAULLE Edme Laurent
FAULLE Edme Laurent
FAULLE Edme Louis
FAULLE Edme Michel
FAULLE Edme Michel
FAULLE Edme Pierre
FAULLE Edmee
FAULLE Edmee
FAULLE Eleonore Louise Adele
FAULLE Eleonore Victoire
FAULLE Elisabeth
FAULLE Emile
FAULLE Emilie Armandine
FAULLE Enfant
FAULLE Enfant
FAULLE Eugène Hippolyte
FAULLE Eugénie
FAULLE Eugénie
FAULLE Eugénie
FAULLE Fille
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE François
FAULLE François Alexis
FAULLE François Alexis
FAULLE François Andre
FAULLE François Claude
FAULLE François Denis
FAULLE François Felix
FAULLE François Jean Baptiste
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise Batiste
FAULLE Frédéric Jules
FAULLE Gaston Auguste
FAULLE Geneviève
FAULLE Geneviève
FAULLE Georges Edmond
FAULLE Henri Emile
FAULLE Henriette
FAULLE Honorine Eugénie
FAULLE Hortense Victoire
FAULLE Hortense Victoire
FAULLE Hubert
FAULLE Hubert
FAULLE Hubert Edouard
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jacques
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste
FAULLE Jean Baptiste Benjamin
FAULLE Jean Baptiste Eugène
FAULLE Jean François Balthazard
FAULLE Jean Philippe
FAULLE Jean Philippe
FAULLE Jean Pierre
FAULLE Jean Rene
FAULLE Jean–Baptiste
FAULLE Jean–Baptiste
FAULLE Jeanne
FAULLE Jeanne
FAULLE Jeanne
FAULLE Jeanne Clotilde
FAULLE Jeanne Henriette
FAULLE Joseph
FAULLE Joseph
FAULLE Josephine Arsene
FAULLE Justine Aure
FAULLE Laurent
FAULLE Laurent
FAULLE Laurent
FAULLE Laurent Pierre Auguste
FAULLE Leon Ovide
FAULLE Leon Ovide
FAULLE Léonard
FAULLE Léonard
FAULLE Leonie Clémentine
FAULLE Leopoldine Eugénie
FAULLE Louis
FAULLE Louis
FAULLE Louis
FAULLE Louis Alexandre
FAULLE Louis Philippe
FAULLE Louis Victor Alexandre
FAULLE Louise
FAULLE Louise
FAULLE Louise Adele
FAULLE Louise Agathe
FAULLE Louise Augustine
FAULLE Louise Augustine
FAULLE Louise Victoire
FAULLE Louise Victoire
FAULLE Lucie Marie Louise
FAULLE Lucienne Margueritte
FAULLE Madeleine Justine
FAULLE Magdelaine
FAULLE Magdelaine
FAULLE Magdeleine
FAULLE Marcel Victor Paulin
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Margueritte
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie
FAULLE Marie Adeline
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Anne Rosalie
FAULLE Marie Baptistine
FAULLE Marie Caroline
FAULLE Marie Catherine
FAULLE Marie Catherine
FAULLE Marie Elisabeth
FAULLE Marie Eloise
FAULLE Marie Eugénie
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Marie Hortense
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Marie Justine
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Madeleine
FAULLE Marie Madeleine Louise
FAULLE Marie Margueritte
FAULLE Marie Margueritte
FAULLE Marie Therese
FAULLE Marie Therese
FAULLE Marie Therese
FAULLE Marie Therese Clémence
FAULLE Marie Victoire
FAULLE Marie Victoire
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel
FAULLE Michel François
FAULLE Michel François
FAULLE Michel François
FAULLE Monique
FAULLE Octavie Julie
FAULLE Paul Charles
FAULLE Paul Hubert
FAULLE Paul Joseph
FAULLE Paul Jules Amarylle
FAULLE Pauline Josephine Marie
FAULLE Pauline Victoire
FAULLE Philippe Eugène
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Auguste
FAULLE Pierre Edme Alexis
FAULLE Pierre François
FAULLE Pierre Henri Louis
FAULLE Pierre Hubert
FAULLE Pierre Jean Baptiste
FAULLE Pierre Michel
FAULLE Pierre Michel
FAULLE Pierre Noël
FAULLE Pierre Victor
FAULLE Reine
FAULLE Rosalie Victoire
FAULLE Rose Josephine Pauline
FAULLE Sophie Angele
FAULLE Suzanne
FAULLE Therese Virginie
FAULLE Uranie Victoire
FAULLE Victoire
FAULLE Victoire Emilie
FAULLE Victoire Marie
FAULLE Victor Alexis
FAULLE Victor Charles
FAULLE Victorie Elisabeth Augustine
FAULLE Vincent Victor
FÔLE Pierre
FONTAINE François
FONTAINE Marie
FROTTIER Anne
GALLET Edme
GALLET Marie Jeanne
GAUBIER Therese
GAUTHIER Eugénie Honorine
GENET Margueritte
GREGOIRE Françoise
GRILLOT Amand
GRILLOT Edme
GRILLOT Françoise
GRONDEAU Grégoire
GRONDEAU Louis Vérain
GRONDEAU Marie
GUETARD Margueritte
GUIBLIN Anne
GUILLOTON Catherine
GUILLOTON Jeanne
GUILLOTON Léonard
GUIMONE Marie
JOUANIQUE Jacqueline
JUSTE Marie Louise
LAFAYE Anne Elisabeth
LALOI Heloise Amelie Rosale
LANGUMIER Claude Marc
LANGUMIER Marie
LAURENT Edme
LAURENT Elisabeth
LAURENT Margueritte
LAURENT Marie Agathe
LAURENT Marie Therese
LAURY Magdelene
LEBRUN Jacquette
LENAIN Clémentine
LHERBE Jeanne Vivine
LYON Eugénie Honorine Françoise
MAIGNAN Amand
MAIGNAN Etienne
MAIGNAN Etienne Leonard
MALLET Solange
MEUNIER Anne
MEUNIER Jacques
MICHEL Louise Clementine
MIGNÉ Victoire
MILLOT Marie
MOUSSE Françoise
MOUSSE Jacques
MOYEUX Margueritte
MOYEUX Marie
MOYEUX Paul
MUZARD Adele Uranie
NORMAND Jeanne
NORMAND Louis Marcel
NORMAND Melanie Caroline
NORMAND Sosthene
PAURON Magdeleine
PICHARD Elisabeth
PLANCOY Madeleine
PORCHER François
PORCHER Jeanne Angelique
POUPET Anne Henriette
QUILLER Charles
QUILLER Paul
QUILLER Rose Joséphine
RAOUL Charles Alexandre
REBOULLEAU Marie
REGNAULD Geneviève
RENARD Edme Pierre
RENARD François Adolphe
RENAULT Anne Pauline
RENAULT Catherine
RENAULT Claude Amand
RENAULT Edme
RENAULT François
RENAULT Margueritte
RENAULT Marie Anne
RENAULT Marie Therese
RENAULT Pierre
RHODON Elisabeth
RHODON Leonard
ROBIN Marie Louise
ROY Marie Therese
ROY Rose Alexandrine
SALLÉ Marie
SIMONET Jacques
SIMONET Reine
TAUPIN Alexandrine Melanie
TAUPIN François
THOMELIN Eugénie
TRANCHAUD Marie
VÉE Alexis
VERKOVICK Louis Isidore
VERKOVICK Victorine Augustine
VILLAIN Augustin Martin
VILLOIX Marie Rosalie
VIOLETTE Jean
VIOLETTE Marie
VOULTÉ Françoise
VOULTÉ Henry


France Saint–Amand–Montrond (18 Cher)

CHAUMAISON Louise Lucienne


France Saint–Colombe (89 Yonne)

RAFFIOT Edme


France Saint–Denis (93 Seine–Saint–Denis)

CHAUMAISON Christine Paulette Marie


France Saint–Domet (23 Creuse)

DE CHIERFRANC Annet
DE CHIERFRANC Sébastien
RIOUBLANC Gabrielle


France Saint–Étienne–Lardeyrol (43 Haute–Loire)

CHAPON Marie Joseph Henri
DESSALCES Marie Anne


France Saint–Fargeau (89 Yonne)

CHABIN Theodorine
DEVEAUX Tranquillin
FAULE Catherine
FAULLE Alphonse Henri
FAULLE Auguste Henri
FAULLE Auguste Reclus
FAULLE Berthe Amélie
FAULLE Emile Augustine
FAULLE François
FAULLE Françoise
FAULLE Françoise Louise Celestine
FAULLE Gaston
FAULLE Jean
FAULLE Jean Alexis
FAULLE Jeanne Augustine
FAULLE Louis
FAULLE Louis Auguste René
FAULLE Marie Louise
FAULLE Marie Louise


France Saint–Florentin (89–Yonne)

BERTHIER Marie Adolphine


France Saint–Genis–Laval (69D Rhône)

CHAUMAISON Camille


France Saint–Germain–en–Laye (78 Yvelines)

FAULLE Robert Ferdinand Edmond


France Saint–Gilles (30 Gard)

DE TOULOUSE Raymond VI


France Saint–Honoré–les–Bains (58 Nièvre)

JOURDAIN Eugénie


France Saint–Julien–en–Genevois (74 Haute–Savoie)

MONGIN Marcelle Charlotte


France Saint–Julien–la–Genête (23 Creuse)

CONCHON Marie
PINTHON Marie
RIFFAT Alexandre Thedore
ROUX Hélène


France Saint–léger–le–petit (18 Cher)

SIMONIN François


France Saint–Maixant (23 Creuse)



France Saint–Martin–des–Champs (89 Yonne)

FAULLE August Ernest
FAULLE Clémentine Isabelle
FAULLE Félix Eugène
FAULLE Louis Jules
FAULLE Marien
FAULLE Mort–Ne
FRONTIER Anne


France Saint–Martin–sur–Nohain (58 Nièvre)

FAULLE Antoinette
FAULLE Fernand Raoul
FAULLE Marcel
FAULLE Marthe–Albertine


France Saint–Nazaire (44 Loire–Atlantique)

BERRIER Jules Marcel


France Saint–Ouen–sur–Loire (58 Nièvre)

CHAUMAISON Edme
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Noël
CHAUMAISON Pierre
TOREAU Claudine Jeanne


France Saint–Ouen–sur–Seine (93 Seine–Saint–Denis)



France Saint–Père (89 Yonne)

FAULLE Daniel Emilien


France Saint–Pierre–Eynac (43 Haute–Loire)

CHAPON Marie Jean Pierre Augustin


France Saint–Privé (89 Yonne)

CHARBOIS Henri
FAULE Rosalie
FAULLE Augustin
FAULLE Edme Jean
FAULLE Eugénie Artémise Marie Louise
FAULLE Suzanne


France Saint–Sauveur–en–Puisaye (89 Yonne)

BERNOT Ernestine Blanche Alice
CAGNAT Henriette Louise Mélanie
CAGNAT Suzanne
CHABIN Emile
CHABIN Lucien Gustave Ulysse
CHABIN Théodore Auguste
DEVEAUX Tranquillin
FAULLE Agathe
FAULLE Blanche Gabrielle
FAULLE Marie
JOINEAU Reine Elisabeth
RAFFIOT Barbe
RAFFIOT Catherine Pauline
RAFFIOT Edme François
RAFFIOT François
RAFFIOT Louise Léonore
RAFFIOT Pierre Victor
RAFFIOT Thérèse Estelle
RAFFIOT Thérèse Françoise


France Saint–Sornin (23 Creuse)



France Saint–Vérain (58–Nièvre)

BOULARD Jeanne
DESMERGÉE Eugénie
FAULLE Etienne
FAULLE Madeleine Justine
FAULLE Pauline
FAULLE Pierre
FAULLE Reine
LOISEAU Charles
LOISEAU Françoise
LYON Elisa Felicie Augustine
REBOULLEAU Marie
ROY Edmée
TROTTIER David
TROTTIER Edme Etienne
TROTTIER Laurent


France Sainte–Geneviève–des–Bois (91–Essonne)

FAULLE Gaston Auguste


France Sainte–Menehould (55 Meuse)

LORIOT Noèl


France Saints–en–Puisaye (89 Yonne)

FONTAINE Marie Anne Victoire


France Sancoins (18 Cher)

FAULE Pierre


France Sannat (23–Creuse)

BAUDET Anne
BAUDET Antoine
BAUDET Jeanne
BAUDET Marie
BOUDET Anne
CHAUMAISON Amable
CHAUMAISON Amable Gaspard
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anne
CHAUMAISON Anner
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine
CHAUMAISON Antoine Alexis
CHAUMAISON Antoinette
CHAUMAISON Auguste
CHAUMAISON Augustine
CHAUMAISON Bernard
CHAUMAISON Catherine
CHAUMAISON Catherine
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON François
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Françoise
CHAUMAISON Gabriël
CHAUMAISON Gaspard
CHAUMAISON Gaspard
CHAUMAISON Geneviève
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Gilbert
CHAUMAISON Guilhaume
CHAUMAISON Jacques
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean
CHAUMAISON Jean François
CHAUMAISON Jean Joseph
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Jeanne
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Joseph
CHAUMAISON Leonard
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Louis
CHAUMAISON Louis Amable
CHAUMAISON Louis Amable
CHAUMAISON Louis Damaze
CHAUMAISON Louis Gaspard
CHAUMAISON Louise
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Margueritte
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie
CHAUMAISON Marie Amable
CHAUMAISON Marie Jeanne
CHAUMAISON Marie Louise
CHAUMAISON Marie–Louise
CHAUMAISON Martial
CHAUMAISON Martial
CHAUMAISON Pierre
CHAUMAISON Pierre
CHAUMAISON Rene
CHAUMAISSON Françoise
CHAUMETTON Jehan
CHENEBIT Jean Félix Victor
CHOMAISON Amelie Clementine Valentine
CHOMAISON Anne
CHOMAISON Bernard
CHOMAISON Eugène Alexandre
CHOMAISON François Auguste
CHOMAISON Geneviève
CHOMAISON Jean
CHOMAISON Louis
CHOMAISON Marie
CHOMAISON Marie
CHOMAISON Pierre
CHOMETTON Martin
CHOMOZON Marie
DE GEORGES Antoine
DE GEORGES Gilbert
DE GEORGES Jeanne
DE GEORGES Marie
DE GEORGES Marie
DE GEORGES Marie
DEBRAT Gaspard
DEBRAT Marie
DEMAY Pierre
DUCOURTHIOUX Jeanne
FAYOLLET Fernand–Elie
GAILLARD Jeanne
GAILLY Marien
HYGONNETE Antoinette
JOUANIQUE Anne
JOUANIQUE Jeanne
MALANÈDE Marie
MALANÈDE Paul
MALTERRE Geneviève
MEUNIER Jeanne
MOREAU Marie
PARIS Jean
PARRY Geneviève
PARRY Gilberte
PARRY Marien
PERIGAUD François
PERIGAUD Françoise
PERIGAUD Louise
PERIGAUD Marguerite
PERIGAUD Margueritte
PERIGAUD Pierre
PINTHON Marie
RIGAUD Antoine
RIGAUD Françoise
RIGAUD Gabriel
RIGAUD Joseph
RIGAUD Margueritte
RIGAUD Margueritte
RIGAUD Marien
RIGAUD Pierre
VALLUCHE Françoise


France Sauve (30 Gard)

AFFOURTIT Antoine
AFFOURTIT Jacques
AFFOURTIT Jean
AFFOURTIT Pierre
COLONDRE Louise
DESMONS Margueritte
SAUNIER Marthe


France Savigny–En–Terre–Plaine (89 Yonne)

GOIS Jean Baptiste


France Sémelay (58–Nièvre)

DUDRAGNE Leonarde
GAULON Marie
GIRARD Claudine
GIRARD Etienne
GIRARD François
GIRARD François
GIRARD Françoise
GIRARD Jean–François
GIRARD Jean–François
GIRARD Jeanne
GIRARD Jeanne
GIRARD Lazarette Jacquette
GIRARD Marie
GIRARD Marie Reine
GIRARD Pierre
GIRARD Pierre
GIRARD Pierre
GIRARD Pierre
GIRARD Reine
GIRARD Reine
GIRARD Reine
MARTIN Lazarette


France Sens (89 Yonne)

FAULLE Maurice
POULET Claude Robert


France Sens–Beaujeu (18 Cher)

CHAUMAISON Jeannine Andrée
GOGUET Pierre


France Septfonds (89 Yonne)

BERNASSE Claude
FAULLE Arthur Ernest
FAULLE Benjamin
FAULLE Edme Augustin
FAULLE Edme François
FAULLE Edme Hubert
FAULLE Edme Jean
FAULLE Emile Germain
FAULLE Ernestine Hortense
FAULLE Etienne Augustin
FAULLE Eugène
FAULLE Eugène Théophile
FAULLE Eugénie Jeanne
FAULLE Eugénie Louise
FAULLE Gabrielle Eugénie
FAULLE Geneviève Augustine
FAULLE Geneviève Françoise
FAULLE Georges René
FAULLE Germain Jean Baptiste
FAULLE Henri Michel
FAULLE Jacques
FAULLE Jean Pierre Auguste
FAULLE Jeanne Augustine
FAULLE Joséphine
FAULLE Louis Ernest
FAULLE Louis Jules
FAULLE Louise
FAULLE Marie Françoise
FAULLE Marie Geneviève
FAULLE Marie Madeleine
FAULLE Marie Suzanne
FAULLE Paulin
FAULLE Pierre
FAULLE Pierre Augustin
FAULLE Robert Ernest
[Private]
LEJARD Eugénie Jeanne
MARTIN André Aurélien
MARTIN Bernard Aurélien
PAURON Jean
PRIVÉ Geneviève
RIVOAL Edmond Jean Marie
ROY Geneviève
ROY René Constant


France Seurre (21 Côte–d'Or)

MONGIN Louis


France Souchy (03 Allier)

ARMAND Anne


France Sougères–en–Puisaye (89–Yonne)

ALLARD Reine
BABIZE Pierre
COURTY Emile
COURTY Etienne Felicien
COURTY Etienne Felicien?
COURTY Louise Yvonne
COURTY Nicolas Etienne
GUENOT Barbe
GUIARD Genevieve
MONIN Marie
RAFFIOT Adélaïde Adèle
RAFFIOT Alex?
RAFFIOT Alexandre
RAFFIOT Alexandre
RAFFIOT Alexandre
RAFFIOT Anastasie
RAFFIOT Anne Marie
RAFFIOT Barbe
RAFFIOT Casimir
RAFFIOT Casimir
RAFFIOT Clarice Anaïse
RAFFIOT Claude
RAFFIOT Claude
RAFFIOT Clemence
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Edme Alexandre
RAFFIOT Ernestine
RAFFIOT Françoise
RAFFIOT Geneviève
RAFFIOT Honorine
RAFFIOT Isabelle
RAFFIOT Jean
RAFFIOT Jean Charles
RAFFIOT Jeanne
RAFFIOT Josephine
RAFFIOT Juliane
RAFFIOT Julien
RAFFIOT Julienne
RAFFIOT Jullienne
RAFFIOT Marguerite
RAFFIOT Margueritte Ernestine
RAFFIOT Marie
RAFFIOT Marie Adele
RAFFIOT Marie Anastasie
RAFFIOT Marie–Louise
RAFFIOT Melanie
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Pierre
RAFFIOT Pierre Jean Baptiste
RAFFIOT Pierre Jean Baptiste
RAFFIOT Pierre Julien
RAFFIOT Veronique
RAFIOT Jean
RAFOUGEAU Anne
RAFOUGEAU Claude
RAFOUJO Pierre
RAFOUJOT Anne
RAFOUJOT Barbe
RAFOUJOT Catharine
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Claude
RAFOUJOT Edme
RAFOUJOT Marie
RAFOUJOT Marie
RAFOUJOT Monique
RAFOUJOT Pierre
RAFOUJOT Reine
RAMEAU Marie Anne


France Subligny (18 Cher)

GOGUET Pierre


France Taingy (89 Yonne)

CHAMOISON Auguste Julien
CORNUCHE Eugénie


France Tannerre–en–Puisaye (89 Yonne)

ROUSSEAU Catherine Rousseau


France Tardes (23 Creuse)

DEVOUEIZE Gabriel


France Tazilly (58–Nièvre)

LORIOT Claude


France Thenioux (18 Cher)

CHAUMAISON Jacques
REY Yvonne


France Thury (89–Yonne)

BERRIER Constance
BERRIER Eugène
BERTHIER Marie Louise Rosalie
RAFFIOT Colombe
RAFFIOT Edme
RAFFIOT Emilie Josephine
RAFFIOT Eugénie Sophie
RAFFIOT Margueritte Ernestine
RAFFIOT Marie Susanne
RAFFIOT Pierre Joseph Alexandre
RAMEAU Marie Anne
SIRE Anne Edmée


France Toulouse (31 Haute–Garonne)

DE TOULOUSE Raymond VI


France Tournon–sur–Rhône (07 Ardèche)

CHAUMAISON Berthe Marie Cecile
CHAUMAISON Edmond Joseph
DESBRUS Amélie Marie Baptistine


France Treigny (89 Yonne)

BARON Pauline Adolphine
BERNOT Edme François
BERNOT François Verain
BERTHIER Pierre Paul
BOILEAU Barthélémy Anatole
CAGNAT Louis
CHARNIN Reine Vérine
DUSOULIER Anne
DUSOULIER Anne
FAULLE Anne Eugénie Dauphine
FAULLE Blanche Gabrielle
FAULLE Camille Félécité
FAULLE Charles Louis
FAULLE Edme Jean
FAULLE Henri Pierre
FAULLE Jean
FAULLE Jean Charles
FAULLE Jean Cleophas
FAULLE Jean Louis
FAULLE Jean Michel
FAULLE Louis
FAULLE Marie
FAULLE Marie Anne
FAULLE Marie Eugénie
FAULLE Marie Henriette
FAULLE Marie Jeanne
FAULLE Michel
GUILLOTON Guillaume
GUILLOTON Léonard
GUYNAULT Jean
GUYNAULT Margueritte
MARSIN Étiennette
MUZARD Eugénie
PRÉAUDEAU Antoine
PRÉAUDEAU Antoine
PRÉAUDEAU Etienne
PRÉAUDEAU Marie–Eugénie
SIMONET Marie
VÉE Marie–Amable


France Troyes (10 Aube)

FAULE Gaston Andre


France Urçay (03 Allier)

CHAUMAISON Margueritte
MASSET Claude


France Val–de–Mercy (89 Yonne)

FAULLE Constant Victor
FAULLE Prudence Césarine


France Vallière (23 Creuse)



France Vandeness (58 Nièvre)

PERIGAUD Gilbert


France Vanves (92 Hauts–de–Seine)

LAVAILL Marguerite Jeanne


France Varzy (58 Nièvre)

BERTHIER Lucille Odette
FAULLE Odette Emilienne


France Vatan (36 Indre)

DU PUY–DE–VATAN Jean Le Jeune


France Vélizy–Villacoublay (78 Yvelines)

CHAUMAISON Michel Alain François


France Vendenesse (58 Nièvre)

BAILLY Eugène
BAILLY Jean
BAILLY Jean Marie


France Venoy (89 Yonne)

FAULLE Hubert


France Vergèze (30 Gard)

CARRIÈRE Nicolas
JEAN Judith


France Verrières–le–Buisson (91 Essonne)

AUBURTIN Madeleine
[Private]


France Versailles (78 Yvelines)

CHAUMAISON Denise Françoise
[Private]
[Private]
CHAUMAISON Renée Lucienne


France Vichy (03 Allier)

CHAUMAISON Berthe Francine


France Vierzon (18 Cher)

CHAUMAISON Pierre Louis Hippolyte


France Villemomble (93 Seine–Saint–Denis)

FAULLE
FAULLE Georges Charles


France Villeneuve–les–Genêts (89 Yonne)

CHARBOIS Louis Benoît Germain
ROUSSEAU Catherine Rousseau


France Villeneuve–sur–Yonne (89–Yonne)

FAULLE René


France Villiers–sur–Tholon (89 Yonne)

RAFFIOT Auguste Gabriel


France Villiers–Vineux (89 Yonne)

REGNARD Jean
RENARD Jacques
RENARD Reine Edmée
RENARD Rochus


France Vitry–le–François (51 Marne)

FAULLE Emile Germain


France Yssingeaux (43 Haute–Loire)

PERBET Marie Stéphanie


France Yzeure (03 Allier)

CHAUMAISON Henri


Hong Kong Hong Kong



Hong Kong Victoria

WOUTMAN Ernst Erik


India Calcutta

BELLE François


India Irichinapaty (CormandeL)

KEASBERRY William Henry


India Madras

PIKE Michael Lawrence


India Sadras

DIRKSZ Wilhelmina Nancy


Indonesia Bandjermasin

BELLE François


Indonesia Bandoeng

BELLE Johanna Jacoba
BELLE Jules Henri Jacques
GIRARD Gustave
KEASBERRY Meta
KEASBERRY William Henry
[Private]
WOUTMAN Maarten Hendrik


Indonesia Bandung

AHRENS Maria Hendrika Martha Jacoba
[Private]
[Private]
[Private]
RENARD Maria Josepha Catherina


Indonesia Banggaai, Celebes/Sulawesi

BELLE Dorethea


Indonesia Bangil

DE LA RAMBELJE August Wouter


Indonesia Bangkaijan Borneo

SALOMONSZ Willem David


Indonesia Bangkaijan, Borneo

SCHINDLER Alexander Charles Benedictus Reinier


Indonesia Baturaja (Sumatra)



Indonesia Blitar Pare

APON Louise Henriette
BELLE Charles Louis
BELLE Theodoor Gerard
FISSER Johan Frederik
VAN ZALINGEN Frans Adolf
VAN ZALINGEN George Otto


Indonesia Bogor

ABRAHAMI DE MELVERDA Arnoud Emile Lodewijk
ABRAHAMI DE MELVERDA Aurelius Johan Lodewijk
ABRAHAMI DE MELVERDA Jacoba Maria Albertina
ABRAHAMI DE MELVERDA Maria Francina Wilhelmina
AHRENS Casper Frederik
AHRENS Catherina Elisabeth
AHRENS Frederike Martha Aline
AHRENS Pauline Marthe
AHRENS Theodora Martha Frederique
BARTELINGS Charles Lambertus
BELLE Alphons Johannes Adolf
BELLE Beatrix
BELLE Elsje Elisabeth
BELLE Emelie Yvonne
BELLE Frederik
BELLE Frederik Arthur
BELLE Frieda Martha
BELLE Herman
BELLE Johanna Jacoba
BELLE Johannes
BELLE Johannes Frederik
BELLE Julia Theodora Lodewica
BELLE Lodewijk
BELLE Luzie Mathilde
BELLE Magdalena
BELLE Martha Josepha
BELLE Mieke
[Private]
BELLE Sara Maria
BELLE Stella Maria
BELLE Willem Alexander
BELLE Willem Alfons
DRIESMANS Alphons Alexander Liboris Johannes
DRIESMANS Grace Ivonne Angeline
DRIESMANS Henri Guillaume Antoine
DRIESMANS Karel Willem Adrianus
DRIESMANS Leon Joseph Marie Louis Frederic
DRIESMANS Louis Nicolas
[Private]
[Private]
GIRARD Jeanne Martha Violette
GIRARD Leonie Violetta
HANSON Louisa Caroline
LIM SOAT NIO
MOESSIN Iti
SCHOONHEID Henriette Debora
WITTEVEEN Oene


Indonesia Bojolali (Soerakarta)

AUGUSTEIJNS Fredirik Jacobus
AUGUSTEIJNS K.W.
AUGUSTEYNS Ambrosius
AUGUSTEYNS Caroline Pauline
AUGUSTEYNS Frans K.
AUGUSTEYNS Rudolf
AUGUSTEYNS Theresia


Indonesia Bondowoso

SCHOONHEID Johanna Wilhelmina


Indonesia Cheribon

BELLE Jean Charles


Indonesia Depok

BACAS Olga Francisca


Indonesia Djocja

MISEROY Charles


Indonesia Djokjakarta

SCHLECHTER Alison
SCHLECHTER Julius Alexander
VAN RHEEDEN Alexander Casper Jozeph
VAN RHEEDEN Neobella Alexandra Eline


Indonesia Djombang

DE LA RAMBELJE Charlotte Sophie


Indonesia Gorotalo (Menado)

BELLE Gustave Alphonse


Indonesia Jakarta

ABRAHAMI DE MELVERDA Adriaan Ferdinand Leonard
ABRAHAMI DE MELVERDA Alexander Johan François
ABRAHAMI DE MELVERDA August Bernard Cornelis
ABRAHAMI DE MELVERDA Eleonora Hortensia Cornelia
ABRAHAMI DE MELVERDA Gerard Henri Isedore
ABRAHAMI DE MELVERDA Ida Johanna Wilhelmina
ABRAHAMI DE MELVERDA Louisa Henriette Antoinette
ABRAHAMI DE MELVERDA Lydia Jacoba Maria
AHRENS ?
AHRENS Alexander Frederik Johan
AHRENS Anne Cornelis Gerrit Alexander
AHRENS Casper Frederik Alexander
AHRENS Elisabeth Martha Frederique
AHRENS Eugenie Sophie Casperine
AHRENS Frederik Alphons Casper Louis
AHRENS George Alphonse Frederik
AHRENS Helena Maria Frederika
AHRENS Johan Lodewijk
[Private]
AHRENS Karel Eduard Frederik
AHRENS Maria Hendrika Martha Jacoba
AHRENS Marie Frederique Marthe Eugénie
AHRENS Martha Maria Casperina
AHRENS Theodora Martha Frederique
AHRENS Violetta Martha Frederique
AUGUSTEIJNS Johannis Augustinus
AUGUSTEYNS Caroline Pauline
BARTELINGS Otto Barend
BELL Claude Oscar
BELLE ?
BELLE ?
[Private]
BELLE Cornelia
BELLE Elisabeth Margaretha Wilhelmina
BELLE Emile Eduard
BELLE Emile Lodewijk
BELLE Eugenie
BELLE Friedrich Felix Hugo
BELLE Friedrich Willem August
BELLE Gerardus Hermanus
BELLE Henri Johannes Theodorus
BELLE Jacobus Diederik
BELLE Jeanette Frederika
BELLE Jeanne Louise Hortense
BELLE Johanna Frederika Marie
BELLE Johannes Alphons
BELLE Johannes Frederik
BELLE Johannes Jacobus
BELLE Julius Hugo
BELLE Louis Alexander
[Private]
BELLE Maria Josepha
BELLE Maria Josepha Frederika
BELLE Marie Josephine
BELLE Martha Josepha
BELLE Nico Arie
[Private]
BELLE Peter
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Rochus Hubertus Willem Jr
BELLE Wilhelmina Henriëtte
BELLE Willem Frederik
BRASZ Cornelis Gerrit
CALICHER Jan
DE BRUYN Maria Hendrika
DE LA RAMBELJE Adolphus
DE LA RAMBELJE August Wouter
DE LA RAMBELJE Frederick Gerardus Cornelis
DE LA RAMBELJE Mathilda Wilhelmina
DEN OUDEN Lodewijk Willem Frederik
DEN OUDEN Onbekend
DEUTZ Maria Caroline Josephine
DRIESMANS Sacha Yvonne Mary
FRANKENHANEL Carolina Elisabeth
GIEZE Adrianus Jacobus Johannes
GIEZE Catherina Maria Josepha
GIEZE Christoffel
HANSON Charles Henri
HANSON Louisa Caroline
HARTWICK Johanna Henreka
KIRCHER Francisca
LUNEL Helena Henriette
MAIDMAN Adelin Alison
MICOLA VON FÜRSTENRECHT Johanna Christina
MISEROY Louis Charles
MISEROY Percival Alexander Charles
MISEROY Richard Louis
OLFERS Johanna
PIROTI Christina Maria Michaelina
PIROTI Jean Anton
PIROTI Jean Fredrik
RAS Johanna Hendrica
ROCHIJEM Ijem
SALOMONS Jan
SALOMONSZ Gustaaf David
SALOMONSZ Suzanna
SALOMONSZ Willem David
SCHLECHTER Adeline Hermine
SCHLECHTER Charles Emil Peter
SCHLECHTER Henriette Jacobine Wilhelmine
SCHLECHTER Michiel
SCHLECHTER Robbert
SCHLECHTER Thedoor
SCHMIDT Johanna Louisa
SCHOONHEID Johanna Wilhelmina
SCHOONHEID Pieter Henri
SCHOONHEIDT Susanna Wilhelmina
SNETHLAGE Anne Cornelis Gerrit
SNETHLAGE Johanna Louise
SNETHLAGE Johannes Cornelis
VAILLANT Adolphe Chrétièn
VAILLANT Caroline Josephine
VAILLANT Ceciele Adriënne
VAILLANT Charles Henri Joseph
VAILLANT Charlotta Elizabeth
VAILLANT Dorothée Lucrèce Francine
VAILLANT Emilie Julie
VAILLANT Frédéric Gerard Cornelis
VAILLANT Frederique Jeanne
VAILLANT George August
VAILLANT Getruide Hélène
VAILLANT Henri Charles
VAILLANT Jacqueline Constance
VAILLANT Jean François
VAILLANT Jean Jacques
VAILLANT Jules Emile
VAILLANT Louis François
VAILLANT Louis François
VAILLANT Louis Michel August
VAILLANT Lucie Antoinette
VAILLANT Marie Caroline
VAILLANT Paul Henri
VAILLANT Paul Pierre
VAILLANT Robert Eugène
VAN BEEM Louise
VAN DER MEYDE Hans
VAN DER MEYDE Rob
VAN DORP Christiaan Hendrik
VAN DORP Jacoba Irene Florence
VAN DORP Margareta Jacoba Eleonora
WASCH Maria Wilhelmina Susanna
[Private]
WOUTMAN Jacob Ruurd


Indonesia Jatinegara

AHRENS Violetta Martha Frederique
BELLE Hermine Adele
LIM SOAT NIO


Indonesia Kajoetanam (Sumatra)

DEUTZ Maria Caroline Josephine


Indonesia Kediri

VAILLANT Louis Michel August
VAN DER MEYDE Cornelius Adriaan


Indonesia Kediri Blitar

SMAGGE Marie Ernestine


Indonesia Kotaradja

SCHLECHTER Maria Hubertine Christine Johanna


Indonesia Lawang

BELLE Henri


Indonesia Lhosukon (Sumatra)

VAN LINGEN Emma Lucie Nicoline


Indonesia Lumadjang

DE LA RAMBELJE André Eugène


Indonesia Magelang(Kedoe)

VAN DER DUSSEN Elisabeth Cornelia


Indonesia Makassar

BELLE Adele Marie
BELLE Alfons Nicolaas Paul
BELLE Anna Cornelia Wilhelmina
BELLE Arnoldus Theodorus
BELLE Dorethea
BELLE Henri Alexander
BELLE Henri Johannes Theodorus
BELLE Henricus
BELLE Henricus
BELLE Jules Henri Jacques
BELLE Julius Theodorus
BELLE Karel Willem Ferdinand
BELLE Maria Josepha
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Wim
SEVERIEN Dorothea


Indonesia Malang

BAIER Marquerite Henriëtte
BELLE Hans Henri
JEEKEL Caroline
SOESMAN Edward Henry
VAN DORP Johan Frederik
VAN RHEEDEN Adriaan Theodoor Neobellé
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander


Indonesia Maluku Utara

VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander


Indonesia Medan

BELLE Henri Jacob


Indonesia Menado

GUEINZIUS Josephine Anna Jetje Nella


Indonesia Muntok (Banka)



Indonesia Muntok (mannenkamp)

VAN DORP Christiaan Hendrik


Indonesia Natal (Sumatra)

MAIDMAN Richard Robert


Indonesia Nias

LETITIA Agatha


Indonesia Padang

AHRENS Willem Kaspar Franciscus Frederik
CALICHER Jan
MAIDMAN Richard Robert
MAIDMAN William
PIKE Michael Lawrence
SCHLECHTER Robbert


Indonesia Palembang

[Private]
KEASBERRY William Henry


Indonesia Pandang

MICOLA VON FÜRSTENRECHT Johanna Christina


Indonesia Paree Kediri

[Private]
[Private]
[Private]
VAN ZALINGEN Willy Eduard


Indonesia Paroeng Pandjang

AHRENS Alexander Karel Frederik
AHRENS Pauline Marthe


Indonesia Pematang Siantar (Sumatra)

BELLE Josephine Jeanne


Indonesia Prigen

SCHLECHTER Johannes


Indonesia Probolinggo

BOURRET Antoinette Jeanne Henriëtte


Indonesia Salatiga

ABRAHAMI DE MELVERDA Annius


Indonesia Salatiga, Semarang



Indonesia Samarang

BELLE Henricus
BELLE L.H.
PIROTI
VLIJSMAN F.C.


Indonesia Semarang

ABRAHAMI DE MELVERDA Cornelis Johannis Adrianus
ABRAHAMI DE MELVERDA Louisa Henriette Antoinette
AHRENS Marie Frederique Marthe Eugénie
APON Louise Henriette
AUGUSTEIJNS Jeannette Caterina
BAIER Charlotte Louise
BAIER Gertrude Louise
BAIER Jeannette Adolphine
BAIER Marquerite Henriëtte
BELLE Anna Cornelia Wilhelmina
BELLE Eduard Christiaan George
FISSER Karel Eduard Ijsbrand
HARTWICH Daniel Adam
HARTWICK Johanna Henreka
SOESMAN Edward Henry
VAILLANT Henri Charles
VAN STENIS Betsij Wilhelmina Cornelia


Indonesia Senin

AHRENS Hendrik Franciscus Willem Frederik


Indonesia Serang

ABRAHAMI DE MELVERDA Acob Eduard François


Indonesia Seruwai

VAN DER SLUIS Frederika Geertruida


Indonesia Sibolga

MASSING Marie Dorothea


Indonesia Somblimbingan Borneo

VAN DORP Christiaan Hendrik


Indonesia Sukabumi

ABRAHAMI DE MELVERDA Ida Johanna Wilhelmina
BELLE Hubertine
BELLE Jean
BELLE Julius Hugo
GIRARD Casper Léon Eugène
GIRARD Henriëtte
KEASBERRY Egbert
SCHINDLER Adriana Gesina Christina
VAN ZALINGEN Georgine Marie Charlotte Marthe


Indonesia Sumatra

BELLE Adele Marie
DRIESMANS Leon Joseph Marie Louis Frederic


Indonesia Sumedang

VAILLANT Louis Michel August


Indonesia Sumedang–Soekapoera (Preanger)

VAILLANT Louis Michel August


Indonesia Surabaya

BARTELINGS Barend Coenraad
BELLE Charles V
CALICHER Charlotte Mathilda
CALICHER Hendrik
DE LA RAMBELJE Adolphus
DE LA RAMBELJE André Eugène
DEN OUDEN Yvonne
DRIESMANS Karel Willem Adrianus
GIEZE Catherina Maria Josepha
KEASBERRY Egbert
KEASBERRY William Henry
KOLMUS Carolina Helena
LUNEL Helena Henriette
SCHINDLER Carolina Henriette Louise
TERKELTOBA Sascha Alexis
VAN DORP Gerard Pierre Jaques
VAN RHEEDEN Alexander Frederik
VAN ZALINGEN Clemence Marthe
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander
VAN ZALINGEN George Lodewijk Alexander
VAN ZALINGEN Marie Leonard
VAN ZALINGEN Maud
[Private]
VELDHUYZEN Anna Sabine Magdalena
WILLIAMS Catharina
WISDOM Adèle


Indonesia Surakarta

AUGUSTEIJNS Jacobus Maximiliaan Karel
AUGUSTEIJNS Nicolaas Philippus
BAIER Charles Louis
[Private]
VAN RHEEDEN Alexander Frederik
VOS Jacoba Maria Albertina


Indonesia Tandjang Poera (Sumatra)

BELLE Louis Hugo


Indonesia Tandjoeng Pandan Billiton

SCHLECHTER Johannes


Indonesia Tandjong Pinang

DISCO Johanna Jacoba


Indonesia Tangerang

BELLE Rochus Hubertus Willem Jr


Indonesia Tangkil (Cheribon, Java)

SCHMIDT Johanna Louisa


Indonesia Tapanuli (Sumatra)

MAIDMAN William


Indonesia Tegal

BELLE Bernardus Theresia
SIAU Lucia Henriette Hermine


Indonesia Timor

BALZOUMAN Paulus Johan Bernardus


Indonesia Tjiandjoer

GIRARD Léon


Indonesia Tjibadak

BELLE Friedrich Felix Hugo


Indonesia Tjihapit (Bandoeng, Java)

SNETHLAGE Johannes Cornelis


Indonesia Tjimahi

RIEMERSMA Tijmetje Treintje Johanna
VAN DORP Christiaan Hendrik


Indonesia Tjimahi (interneringskamp)

AHRENS Alexander Karel Frederik
BARTELINGS Lambertus


Indonesia Tondano

BELLE Franklin Bartholdy
SCHINDLER Benedictus
SCHLECHTER Felix
SCHLECHTER Maria
SCHLECHTER Thedoor


Indonesia Watoepangaten (Soerak)

AUGUSTEIJNS Alexander Philip
AUGUSTEIJNS Jacobus Maximiliaan Karel
AUGUSTEIJNS Johannis Augustinus


Indonesia Wonosobo

ABRAHAMI DE MELVERDA Gerard Henri Isedore


Indonesie Amoerang

SALOMONSZ Suzanna
VELDHUYZEN Anna Sabine Magdalena


Italia Napels

BELLE Gerhardus


Japan Orio

BELLE Eduard Christiaan George


Japan Orio, Fukuoka–kamp 6



Luxembourg Nörtringen (Winselar)

CLEMENT Barbara
HANTZEN Chatarina
HANTZEN Elisabeth
HANTZEN Heinrich
HANTZEN Henerici
HANTZEN Magdaleine
HANTZEN Michael
HANTZEN Michael
HANTZEN Michael
HANTZEN Michael
WEINANDY Margareth


Luxembourg Wiltz (Diekirch)

BELLE Arthur Nicolas Louis


Maleisia Singapore

MAIDMAN Adelin Alison
TERKELTOBA Albert


Nederland ''s Hertogenbosch (Noord–Brabant)



Nederland 's Hertogenbosch (Noord–Brabant)

BEL Gerardus Adrianus
BEL Gerardus Adrianus
BELLE Franciscus Everardus
BELLE Geertruida
BELLE Johannes Laurentius
BELLE Louis
BELLE Maria Johanna
BELLE Petrus Jacobus
FIJAERTS Johannes
HUIJSKENS Nicolaas
JEEKEL Caroline
MOESSIN Iti
SCHIMMEL Hendricus
SCHINDLER Carl Joseph
VAN CUIJCK Godefricus
VAN DIJCK Albertus


Nederland Aengwirden (Friesland)

WISDOM Jan Willem
WISDOM Pieter Johannes
WISDOM Susanna Frederica


Nederland Alem (Gelderland)

JACOBS Eerken
POMPEN Elisabeth
POMPEN Henricus Willemsz
POMPEN Jacobus
POMPEN Jacobus
POMPEN Johanna
POMPEN Meonardus
POMPEN Nicolaas
POMPEN Wilhelmus
POMPEN Willem Hendriksz
VAN CROMVOIRT Adriana
VERHAAK VAN DUNGEN Elisabeth


Nederland Alkemade (Zuid–Holland)

BELLE Hendrikus


Nederland Alkmaar (Noord–Holland)

LOTSMAN Johannes
STAM Helena Gezina


Nederland Almere (Flevoland)

[Private]
[Private]
[Private]
[Private]


Nederland Amersfoort (Utrecht)

[Private]
BUSCH KEIZER Johan Gerard
NEPVEU Charles


Nederland Amstelveen (Noord–Holland)

BELLE Louis Hugo


Nederland Amsterdam (Noord–Holland)

AFFOURTIT Maria Henriëtte
AHRENS Alexander Frederik Johan
AUPERS Hendrika Maria
BALZOUMAN Rene Jan
BARTELINGS Lambertus
BELLE Agatha Christina Ludewina Maria
BELLE Albertha Bernardina Maria
BELLE Aleida Henrietta
BELLE Anthonie
BELLE Antonius
BELLE Bernardina Margaretha Antonia
[Private]
[Private]
[Private]
BELLE François
BELLE Frederick
BELLE Geertruida Frederika Wilhelmina
BELLE Geertruida Klasina Maria
BELLE Gerarda Christina Maria
BELLE Gerardus Joannes Josephus
BELLE Getruda Maria
BELLE Hendrika Johanna Elisabeth
BELLE Jacob Jans Albertus
[Private]
BELLE Joannes Josephus
BELLE Johan Joseph
[Private]
BELLE Johanna Geertruida M
BELLE Johannes Franciscus
BELLE Johannes Theodorus Maria
BELLE Joost Hendrik
BELLE Leo Theodorus M
BELLE Maria
BELLE Maria
BELLE Maria Jacoba Geertruida
BELLE Nicolaas Cornelis
BELLE Pieter Hendrik
[Private]
BELLE Robbert
[Private]
BELLE Theodorus
BELLE Theodorus Johannes
BELLE Theodorus Josephus
BELLE Theodorus Wilhelm Antonius Maria
BELLE Theodorus Wilhelmus Maria
BELLE Wilhelm Joseph Maria
BELLE Willempje
BEUMER Marinus Bernardus
[Private]
[Private]
BUNING Elisabeth Wilhelmina
CALICHER Hendrik
DE RIDDER Suzanna
DE RIJK Johanna Maria Hendrika
DEERENBERG Johannes Antonius Maria
DEN OUDEN Abraham Jacobus
DEN OUDEN Augusta
DEN OUDEN Frederik Hendrik
DEN OUDEN Herman
DEN OUDEN Hermannus Hendricus
DEN OUDEN Hermanus
DEN OUDEN Hermanus Hendricus
DEN OUDEN Hermanus Hendricus
DEN OUDEN Jacobus Hermannus
DEN OUDEN Jacobus Hermanus
DEN OUDEN Jan Fredrik
DEN OUDEN Jan Hendrik
DEN OUDEN Johanna Jakkemiena
DEN OUDEN Lodewijk Frederik Willem
DEN OUDEN Sophia Francisca Maria Elisabeth
FRIE Maria Elisabeth
GANS Rudolf
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
GIRARD Jean Claude
[Private]
[Private]
HAKENBERG Catharina
HOORN Grietje
HULSTEDE Frederik Willem
HULSTEDE Lambert Albertus Bernardus
HULSTEDE Maria Antonia
HULSTEDE Marijke
HULSTEDE Rob Arend
HULSTEEDE Eldert
HULSTEEDE George
HULSTEEDE Gerardus Fredericus Wilhelmus
HULSTEEDE Gerardus George
KAISER Alexander
KAISER Friedrich
KAISER Johan Willem
KAISER Karolina Wilhelmina
KEULTJENS Dina
KNAPPERS Maria Louisa
LOOTSMAN Maria Cornelia
LOTSMAN Abraham Jantsz
LOTSMAN Jannetje
LOTSMAN Johannes
LUBBERS Catherina
LUBBERS Maregi
ROELOFS Christina
SCHREUDER Augusta
SMAGGE Otto Cornelis
SNETHLAGE Johanna Louise
TEN HAM Cornelia
TRITSCHÉ Johannes Martinus Maria
VAN GHEEL ROËLL Jan Carel Andries
VAN HOUTEN Maria Scholastica
[Private]
VOS Jacoba Maria Albertina
WAANBEEK Jannetje
WEINMAN Aleida Wilhelmina Jeanne
WESTERBERG Sophia Francisca
WILLEMSEN Antje
WILLEMSEN Arend Nicolaas
[Private]
[Private]
WISDOM Abraham
WISDOM Cornelia Christina
WISDOM Johannes Franciscus
WOLHOFF Cornelia Christina


Nederland Apeldoorn (Gelderland)

BELLE Hubertus
BELLE Johannes
BELLE Petronella Maria


Nederland Arnhem (Gelderland)

BELLE Aleida
BELLE Carolina
BELLE Henricus
BELLE Herman
BELLE Johannes Jacobus
BELLE Lodewijk
BELLE Lodewijk
BELLE Richard
BELLE Rochus Hubertus
BELLE Willem Frederik
CALAND Jacob Gerard Markus Johan
CALAND Johan Petrus Willem
CALAND Pieter Marinus
HERBRECHTER Anna Elisabeth
HERBRECHTER Antonius Franciscus Ignatius
LAGNEAUX Jacobus Antonie
LORENTZ Hendrik Antoon
REINDERS Geertruida Aleida
SCHLECHTER Alison


Nederland Assen (Drenthe)

KEISER Gezina Carolina


Nederland Axel (Zeeland)

BELLE Gerardus Petrus


Nederland Baambrugge (Utrecht)

VAN DIEST Cornelia


Nederland Beilen (Drenthe)

BOOIJ Hendrik


Nederland Bergschenhoek (Zuid–Holland)

KLAPWIJK Arie
KLAPWIJK Bernardus


Nederland Berkel–Enschot (Noord–Brabant)

BELLE Elsje Elisabeth


Nederland Beuningen (Gelderland)

BELLE Wilhelmina


Nederland Bladel (Noord–Brabant)

BELLE Adrianus
BELLE Wilhelmus


Nederland Bolsward (Friesland)

FANGGIDAEJ Betje Theodora Manoe


Nederland Breda (Noord–Brabant)

BELLE Anna Adriana
BELLE Antonia
BELLE Francina
BELLE Geertruida
BELLE Gerard
BELLE Hubertina Theodora
BELLE Hubertus
BELLE Hubertus
BELLE Hubertus Antonius
BELLE Hubertus Hendrikus
BELLE Johanna Antonia
BELLE Joseph Petrus Johannes
BELLE Maria Ida
BELLE Petronella Maria
BELLE Wilhelmus Antonius Jacobus
CALAND Juliana Lucia Elisabeth Maria
CALAND Julius
CLERX Hendrikus Wilhelmus
CLERX Hendrikus Wilhemus
CLERX Petrus Marinus
CLERX Theodora
[Private]
GIESE Carolina Adriana
GIESE Christoffel Adrianus
GIESE Johanna Maria Elisabeth
GIESE Maria Carolina Adriana
GIEZE Elisabeth Maria Sophia
HUIJSKENS Ida Adriana
HUIJSKENS Jacobus Antonius
HUIJSKENS Johanna Jacoba
HUIJSKENS Johannes Wilhelmus Antonius
HUIJSKENS Matheus
HUIJSKENS Nicolaas
HUIJSKENS Wilhelmus
KUIJTEN Antonia
LUTH Johanna Maria Elisabeth
VAN ALPHEN Dorothea
VAN BRAKEL Albertus
VAN BRAKEL Theodora Grada
VAN KROMMEN Maria Ida


Nederland Breukelen–Nijenrode (Utrecht)



Nederland Brielle (Zuid–Holland)

CALAND Abraham
CALAND Henri
CALAND Marinus
CALAND Willem
GIPS Gregorius
GIPS Gregorius


Nederland Bussum (Noord–Holland)

HULSTEDE Lambert Albertus Bernardus


Nederland Coevorden (Drenthe)

BELLE Pieter Rink


Nederland Cuijk (Noord–Brabant)

HOOGERS Elbertus
HOOGERS Maria Agnetia


Nederland Culemborg (Gelderland)

BELLE Lodewijk


Nederland Dalen (Drenthe)

KEISER Martinus Lambertus
TIJL Everdina Cornelia


Nederland De Bilt (Utrecht)

NEPVEU Jean Aubin
NEPVEU Louis Antoine
VAN DORP Jacoba Irene Florence


Nederland Delft (Zuid–Holland)

BELLE Geertruida
BELLE Gerardus
BELLE Hubertus
BERLIJN Adrianus Arij
BERLIJN Antoni
BERLIJN Antonius
BERLIJN Gerretje
BERLIJN Gerrit
BERLIJN Jacobus
BERLIJN Matijs
BERLIJN Petronella
BERLIJN Philip
BERLIJN Philippus
BLADERGROEN Marijtje
GRISNICHT Cornelis
GRISNICHT Gerretje
GRISNICHT Joannes
HENSE Gerritje
HENSE Mattijs
SPANGIERSBERCH Cornelis Claesz
SPANJERSBERCH Jan Pouwelsz
SPANJERSBERG Catherina
SPANJERSBERG Pouwels
TABERNAL Gertrudis
VAN NIEUWKERK Wilhelmina


Nederland Den Haag (Zuid–Holland)

AHRENS Frederika Maria
AHRENS Frederike Martha Aline
AHRENS Martha Maria Casperina
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAIER Charlotte Louise
BAIER Gertrude Louise
BAIER Jeannette Adolphine
BELLE Emelie Yvonne
BELLE Geertruida
BELLE Hermine Adele
BELLE Johanna
BELLE Susanna Maria
BELLE Theodorus Wilhelmus Maria
BERCKENKAMP Anna Margaretha
CALAND Jacob
CARRIÈRE Barthelomeus Daniel
CARRIÈRE Frederica Margaretha Cornelia
CARRIÈRE Jan Willem
CARRIÈRE Jean Daniel
CARRIÈRE Johan Daniël
CARRIÈRE Johan Daniël
DE HAAN Anna Catharina
DRECHSLER Alida Jacomina Oldenburg
DRIESMANS Grace Ivonne Angeline
FRANCHIMON Cornelis
FRANCHIMON Susanne Jeanne Cornelie
FRANCHIMON Willem Frederik
GARNÉ Hendrik Perremie
GARNE Johanna
GARNE Pieternella
GARNEE Johanna
GARNIER Elisabeth
GARNIER Louis
GARNIER Maria
GARNIER Willem
GERNE Gert
GIEZE Martha Caroline Adrienne
GIPS Gregorius
GIPS Johanna Willemijna Aplonia
GIPS Maria Christina Agatha
KAISER Karolina Wilhelmina
KAISER Maria Allegonda Christina
KEASBERRY Meta
KEASBERRY William Henry
KÖHLER Johan George
KÖHLER Johannes Philip
LAGNEAUX Pierre
LIERNUR Anna C
LIERNUR Anna Sibilla
LIERNUR George Martinus
LIERNUR Johannes George
LIERNUR Martinus
LIERNUR Paulus A.
LIMBURG Sophia Hendrika Louisa
MEGIAS MARTIN Mariluz
MÜLLER Henriëtte Ludovica Wijnande Marianne
NARREGA Maria
OTTO Anna Maria
PETRI Johan Balthasar
PETRI Margaretha Magdalena
PIKE Louise Henriette
SCHLECHTER Adeline Hermine
SCHLECHTER Felix
SCHLECHTER Maria
SCHMIDT Anna Alberdina
STRIKKERS Johanna Helena
TAMSOM Alexander Willem Karel
TAMSOM Anna P.M.
TAMSOM Paulus Marinus
VAILLANT Dorothée Lucrèce Francine
VAILLANT Frederique Jeanne
VAILLANT George August
VAILLANT Getruide Hélène
VAILLANT Jean Jacques
VAILLANT Lucie Antoinette
VAILLANT Robert Eugène
VAN BEEK Adriaan Hendrik
VAN BEEK Antonius
VAN BEEK Antonius Maria
VAN BEEK Frederik
VAN BEEK Johanna Maria
VAN BEEK Willem
VAN CUIJK Jacobus Hubertus
VAN DER MEYDE Cornelius Adriaan
VAN DUIJNEN Maria
VAN KOL Cornelia
VAN NIEUWKERK Wilhelmina
VAN RHEEDEN Alexander Casper Jozeph
VAN STEIJN Huibertje
VAN ZALINGEN George Otto
WALDREICHEM Maria Elisabeth
WELTER Daniël Jacob
WELTER Hendrik
WELTER Johan Frederik
WELTER Mari Alida
WELTER Petronella Maria Magdalena
WELTER Theodorus
WELTER Wilhelm Frederik
WELTER Wilhelm Frederik Johannes Antonius
WELTER Willem Frededrik Hendrik
WELTER Willem Frederik
WISDOM Adèle
WISDOM Adolph Franciscus
WISDOM Alida Albertina Wilhelmina
WISDOM Alida Hendrica
WISDOM Alida Maria
WISDOM Alida Maria Wilhelmina Luisa
WISDOM Anna Alberdina
WISDOM Anna Alberdina
WISDOM Anna Albertina
WISDOM Anna Margaritha
WISDOM Barbara Elisabeth Dirkje
WISDOM Barendina Theodora Lucreatia
WISDOM Christiaan Bernardus
WISDOM Christina Johanna Regina
WISDOM Constant Lodewijk
WISDOM Cornelia Magdalena
WISDOM Derkje
WISDOM Elisabeth Derkjen
WISDOM Franciscus Hendrik Hendriks
WISDOM Franciscus Hendriks
WISDOM Frederik Lodewijk Willem
WISDOM Henderica
WISDOM Hendrik
WISDOM Hendrik Hendriks
WISDOM Hendrik Willem Louis
WISDOM Henri Franciscus
WISDOM Johannes
WISDOM Johannes
WISDOM Johannes Hendrik
WISDOM Karel Hendrik
WISDOM Koenraad Franciskus
WISDOM Lucretia Cecilia
WISDOM Maria
WISDOM Maria Alida
WISDOM Maria Christina
WISDOM Maria Christina Agatha
WISDOM Maria Hendrika Wilhelmina
WISDOM Maria Hendriks
WISDOM Maria Johanna
WISDOM Maria Petronella Paulina
WISDOM Pauline Pieternella Jacoba
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter Gerardus Johannes
WISDOM Pieter Johannes Jacobus
WISDOM Sophia Agatha Adriana
WISDOM Sophia Maria Johanna
WISDOM Theodorus
WISDOM Theodorus Cornelis Nicolaas
WISDOM Wilhelmina Hendrika
WISDOM Wilhelmina Johanna Maria
WISDOM Willem Hendrik
WISDOM Willem Hendriks
ZALME Johannes Arnoldus
ZALME Johannes Arnoldus


Nederland Den Helder (Noord–Holland)

DAVID Henri Joseph


Nederland Deursen en Dennenburg (Noord–Holland)

FASSOTTE Wilhelmus Josephus


Nederland Deventer (Overijssel)

BELL Jan Abraham Bernardus


Nederland Diepenveen (Overijssel)

BELLE Geurtjen


Nederland Dieren (Gelderland)

CALAND Emlilius Jacobus
VAN DER DUSSEN Elisabeth Cornelia


Nederland Doesburg (Gelderland)

BELLE Adrianus Marie
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Martinus


Nederland Doetinchem (Gelderland)

BELLE Henri
BELLE Martinus
BELLE Theodorus Josephus
BELLE Wim
TAMSOM Johannes


Nederland Dokkum (Friesland)

POULUS Sjieuwke


Nederland Dongen (Noord–Brabant)

MIERAS Cornelis Johannes
MIERAS Shirley Belinda


Nederland Dordrecht (Zuid–Holland)

GIPS Gregorius
GIPS Gregorius
GIPS Pieter
GIPS Pieter
GIPS Sybilla
HAREMAKER Hendrika
ROOTBEEN Johanna Catharina
SCHLECHTER Charles Emil Peter
TABERNAL Gertrudis
[Private]


Nederland Driel (Gelderland)

BELLE Anthonius
BELLE Christianus
BELLE Christina
BELLE Christina Cornelia
BELLE Elisabeth
BELLE Geertruida
BELLE Gradus Gerardus
BELLE Johannes
BELLE Kornelis
BELLE Kornelis
BELLE Kornelis Johannes
BELLE Theodora
BELLE Theodora
BELLE Theodorus
JACOBS Eerken
POMPEN Henricus Willemsz


Nederland Driewegen (Zeeland)

CALAND Catharine Wilhelmina
CALAND Juliana Lucia Elisabeth Maria


Nederland Duizel (Noord–Brabant)

FLEERAKKERS Joanna


Nederland Echt (Limburg)

AHRENS Johan Lodewijk
EYKENBOOM Gerardus Josephus


Nederland Eindhoven (Noord–Brabant)

HULSTEEDE Gerardus Fredericus Wilhelmus
SCHLECHTER Michiel


Nederland Elburg (Gelderland)



Nederland Engwierum (Friesland)

POULUS Sjieuwke


Nederland Epe (Gelderland)

JANSEN Maria


Nederland Escharen (Gelderland)

COFFIJN Petrus Johannes


Nederland Etten Leur (Noord–Brabant)

VAN ALPHEN Dorothea


Nederland Ferwerderadeel (Friesland)

TAMSOM Paulus Marinus


Nederland Gassel (Noord–Brabant)



Nederland Geertruidenberg (Noord–Brabant)

BELLE Alphons Johannes Adolf


Nederland Gilze–Rijen (Noord–Brabant)

BELLE Dorothea


Nederland Gorinchem (Zuid–Holland)

WISDOM Constant Lodewijk


Nederland Grave (Gelderland)

ARTS Anna Maria
BELL Catherina
BELL Jacob
BELL Joannes Jacobsz
BELL Sara
BELLE Anna Catharina
BELLE Anna Sybille
BELLE Birgitta Clasina
BELLE Christianus
BELLE Gerardina
BELLE Helena
BELLE Hendrika
BELLE Henricus Josephus
BELLE Jacobus Hubertus
BELLE Johannes Gerardus
BELLE Johannes Petrus
BELLE Josephus Clemens
BELLE Theodorus Josephus
COFFIJN Petrus Johannes
FAIJAERS Hermannus Joannes
FAIJAERS Petrus Christianus
FAIJAERS Petrus Jacobus Antonius
FAIJAERS Theodora Francisca
FASSOTTE Frederik Matthieu Joseph
FASSOTTE Hendrika Petronella
FASSOTTE Hermanus
FASSOTTE Johanna Clara
FASSOTTE Margaretha Helena
FASSOTTE Wilhelmus Josephus
FIJAERTS Johanna Maria
FIJAERTS Johannes
FIJAERTS Johannes Hermanus
GAUFFIN (COFFIN)COFFIJN Theodorus Johannes
HERBRECHTER Anna Elisabeth
HERBRECHTER Anna Maria
HERBRECHTER Godefridus Ignatius
HERBRECHTER Godfridus Ignatius
HERBRECHTER Louisa Maria Henrica
HOOGERS Maria Agnetia
JANSSEN Anna Gertrudis
KOFFEN Helena Margreta
LOOTSMAN Maria Cornelia
MOËR Jenneke
POMPEN Digna Adriana
SCHINDLER Alexander Charles Benedictus Reinier
VAN BOMMEL Catherina
VAN DEN HEUVEL Johannes Franciscus Phillippus


Nederland Groenlo (Gelderland)

FISCHER Lamberthus Bernardus


Nederland Groningen (Groningen)

ABRAHAMI DE MELVERDA Tryntje
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Jacob
BAART DE LA FAILLE Juliana Lucia Elisabeth Maria
DE BRUEYS Maria Christina
HOFKAMP Anna Lammertina
KEISER Isaac
KEISER Margaretha Lucretia Elizabeth
VAN WAGENINGEN Juliana Lucia
WISDOM Elisabeth Susanna Frinette Anna Maria Roelfina
WISDOM Pieter Constant Willem Eduard
WISDOM Pieter Johannes Jacobus


Nederland Gulpen (Limburg)

EYKENBOOM Gerardus Josephus
EYKENBOOM Maria Josepha
VERSTAPPEN Louisa Hubertina


Nederland Haarlem (Noord–Holland)

BEL Alida Gezina
BEL Cornelis Gerardus
BEL Gerardus Adrianus
BEL Gerardus Adrianus
BEL Helena Giezena
BEL Maria Cornelia
BEL Nn
BELLE Alphonsus Maria
BELLE Franklin Bartholdy
BELLE Julia Theodora Lodewica
BELLE Maria Louisa
BELLE Mieke
KLAPWIJK Bernardus
LIERNUR Hermann Carl Anton Thieme
LIERNUR Johannes George
LIERNUR Petronella Elisabeth
LORENTZ Hendrik Antoon
OLFERS Johanna
SCHLECHTER Maria Hubertine Christine Johanna
STAM Helena Gezina
STOLTERVOET Johanna Geertruye
THIEME Johanna Gesima
VAN VEEN Maria Cornelia
VISSERS Leonardus Hendricus Marie


Nederland Haarlemmermeer (Noord–Holland)

RIEMERSMA Tijmetje Treintje Johanna


Nederland Harderwijk (Gelderland)

DE BRUIN Gerrit


Nederland Hasselt (Overijssel)

ARTS Anna Maria
BELLE Gerhardus
BELLE Hermanus
LOTSMAN Abraham Jantsz
TIJL Asselina Everdina
TIJL Everdina Cornelia
TIJL Jan Reinder


Nederland Heel En Panheel (Limburg)

BELLE Johannes Jakobus


Nederland Heemstede (Noord–Holland)

BELLE Sara Maria
KLEIN Hélene Emilie
VAN ZALINGEN Frans Adolf


Nederland Heerenveen (Friesland)

CARRIÈRE Frederica Margaretha Cornelia


Nederland Heerlen (Limburg)

[Private]
[Private]
VAN GASSEL Maria Alphoniza


Nederland Heiloo (Noord–Holland)

DEN OUDEN Lodewijk Frederik Willem


Nederland Helmond (Noord–Brabant)

BELLE Aldegonda Arnolda
BELLE Christianus Bernardus Petrus
BELLE Cornelia
BELLE Gerarda Maria Christina
BELLE Gradus Gerardus
BELLE Johannes Franciscus Cornelis
BELLE Johannes Theodorus
BELLE Kornelis Johannes
BELLE Maria Theodora Christina
BELLE Theodora Johanna Maria
BELLE Theodorus Cornelis
BLANKERS Theodora
VAILLANT Charles Henri Joseph
VAN MIERLO Jacoba Elisabeth


Nederland Herpen (Zuid–Holland)

SCHINDLER Maria


Nederland Hilversum (Noord–Holland)

BELLE Bernardina Margaretha Antonia
SCHINDLER Adriana Gesina Christina
WESTERBERG Sophia Francisca


Nederland Hoensbroek (Limburg)

BELLE Jacobus Diederik


Nederland Hof Van Delft (Zuid–Holland)

VAN LUYTEN Gerardus


Nederland Holten (Overijssel)

WEYDAUER Gertrud


Nederland Hoogeveen (Drenthe)

BELLE Joke
BOOIJ Hendrik


Nederland Hoogezand (Groningen)

WOLTMAN Jakoba


Nederland Hoogkerk (Groningen)

BELLE Jacob Jans Albertus


Nederland Huissenling en Neerloon (Noord–Brabant)

POMPEN Anna Maria
POMPEN Jacobus Johannes


Nederland Jelsum (Friesland)

VAN WAGENINGEN Juliana Lucia


Nederland Kampen (Overijssel)

BELLE Agatha Christina Ludewina Maria
BELLE Elisabeth
BELLE Geertruida Klasina Maria
BELLE Johanna Maria
BELLE Joseph
BELLE Wilhelmus Nicolaas Josephus
CHOLLIER Alida
CHOLLIER Johannes Jacobus
CHOLLIER Johannes Jacobus
CORNELISSEN Johanna
DAVID Maria
MEULENKAMP Alida


Nederland Katwijk aan Zee (Zuid–Holland)

BARTELINGS Barend Coenraad
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
BERCKENKAMP Anna Margaretha
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
MIERAS Cornelis Johannes
[Private]
[Private]


Nederland Kerkrade (Limburg)

BELLE –


Nederland Kloosterburen (Groningen)

SCHUITEMA Anje


Nederland Klundert (Noord–Brabant)

VREELAND Anna Cathalijna Ijda


Nederland Kollum (Friesland)

ABRAHAMI DE MELVERDA Anna
ABRAHAMI DE MELVERDA Annius
ABRAHAMI DE MELVERDA Johanna
ABRAHAMI DE MELVERDA Lolkjen Tjerks
ABRAHAMI DE MELVERDA Tjerk Annius
ABRAHAMI DE MELVERDA Tryntje


Nederland Laren (Noord–Holland)

BELLE Josefine


Nederland Leende (Noord–Brabant)

LEENEN Maria Driessen Andreas
POMPEN Adriaan Franciscus
POMPEN Adrianus
POMPEN Adrianus
POMPEN Adrianus Franciscus
POMPEN Elisabeth
POMPEN Elisabeth
POMPEN Franciscus Adrianus
POMPEN Frans Hendrik
POMPEN Helena Maria
POMPEN Helena Maria
POMPEN Hendrik Jacob Heynselmans
POMPEN Henricus Fransz
POMPEN Jacob Adam Heynselmans
POMPEN Jacob Hendrik Heynselmans
POMPEN Jacob Jacobs Heynselmans
POMPEN Jacobus
POMPEN Jan Hendrik
POMPEN Joanna
POMPEN Johanna
POMPEN Johannes Adriaan
POMPEN Maria Elisabeth
POMPEN Maria Elisabeth
POMPEN Walterus
POMPEN Willem Hendriksz
SCHOENMAKERS Adriaantje
SVOSSEN Catharina


Nederland Leenderstrijp

POMPEN Elisabeth Johannes
POMPEN Jan Willem


Nederland Leerdam (Utrecht)

VAN STEIJN Huibertje


Nederland Leeuwarden (Friesland)

CALAND Abraham Jacob
CALAND Adeline Josephine
CALAND Jacob
HOPMAN Wilhelmina
KEISER Hendrika Martina
VAILLANT Frédéric Gerard Cornelis


Nederland Leiden (Zuid–Holland)

[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
BELLE Adriaan Christiaan
BELLE Catherina
BELLE Lucia
CLAESD Geertruijt
[Private]
[Private]
DEN OUDEN Hermanus
DEN OUDEN Jacobus
DEN OUDEN Jan Janz
DEN OUDEN Jean
DEN OUDEN Philip Janz
DEN OUDEN Pieter Janz
DOUW Aaltje
FRANCHIMON Cornelis
FRANCHIMON Johannes Daniel Leendert
FRANCHIMON Susanne Jeanne Cornelie
GIRARD Jeanne Martha Violette
[Private]
KAISER Friedrich
KAISER Johan Willem
VAILLANT Paul Pierre
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
[Private]
VAN HEKKEN Hendrikje
WISDOM Paulus Pieter Cornelis


Nederland Leiderdorp (Zuid–Holland)

VAN GHEEL ROËLL Anna


Nederland Leidschendam–Voorburg (Zuid–Holland)

VAN DORP Margareta Jacoba Eleonora


Nederland Lelystad (Flevoland)

[Private]
[Private]


Nederland Lemmer (Friesland)

ABRAHAMI DE MELVERDA Cornelis Johannis Adrianus


Nederland Limmen (Noord–Holland)

WOUTMAN Ernst Erik


Nederland Linne (Limburg)

VAN DER LOO Catharina Hubertina


Nederland Loenen aan de Vecht (Utrecht)

AUPERS Antonie


Nederland Loon Op Zand (Noord–Brabant)

BELLE Maria Johanna


Nederland Maasbracht (Limburg)

BELL ?
BELL ?
BELL ?
BELL Anna Maria
BELL Antonius Hubertus
BELL Antoon Hubert
BELL Elisabeth Maria Josepha Hubertina
BELL Franciscus Hubertus
BELL Helena Hubertina
BELL Hendricus Hubertus
BELL Herman Joseph
BELL Jacoba Leonora Hubertina
BELL Joanna Margaretha
BELL Joannes
BELL Joannes Joseph Hubertus
BELL Josephus Leonardus
BELL Maria Elisabeth
BELL Maria Herman Joseph
BELL Maria Josepha
BELL Maria Josephina Gertrudis
BELL Renier
BELL Thomas Matheas Hubertus
BELLE Hendrikus Hubertus
DENIS Maria Gertrudis
SLAATS Maria
WEVERS Anna Gertrudus


Nederland Maastricht (Limburg)

DRIESMANS Henri Guillaume Antoine
SCHLECHTER Heinrich Jacob
TIJL Asselina Everdina
VAN KROMMEN Maria Ida


Nederland Maren (Noord–Brabant)

POMPEN Gerardus Petrus
POMPEN Jacobus
VAN CROMVOIRT Adriana


Nederland Middelburg (Zeeland)

CALAND Abraham
CALAND Abraham
CALAND Johanna
CALAND Pieter Marinus
TAMSOM Johannes


Nederland Middelstum (Groningen)

BUSCH KEIZER Johan Gerard


Nederland Mill (Noord–Brabant)

VAN CUIJCK Godefricus


Nederland Montfoort (Utrecht)

BELLE Antonius


Nederland Muntendam (Groningen)

HULSTEDE Maria Antonia


Nederland Nieuwer–Amstel (Noord–Holland)

VAN GHEEL ROËLL Jacqueline Charlestine Jacobine


Nederland Nijmegen (Gelderland)

BELLE Catharina
BRANTS Ester
CHOLLIER Johannes Jacobus
HERBRECHTER Antonius Franciscus Ignatius
WISDOM Gerard
WISDOM Pieter
WISDOM Pieter Johannes Jacobus


Nederland Oegstgeest (Zuid–Holland)

WISDOM Susanna Frederica


Nederland Oud en Nieuw Gassel (Noord–Brabant)

VAN CUIJK Jacobus Hubertus


Nederland Oudenbosch (Noord–Brabant)

BELLE Cornelia


Nederland Oudewater (Utrecht)

VAN BEEK Antonius


Nederland Overschie (Zuid–Holland)

GRISNICHT Joannes


Nederland Princenhage (Noord–Brabant)

HUIJSKENS Matheus


Nederland Purmerend (Noord–Holland)

CALAND Catherina Wilhelmina
CALAND Henriette Carolina Wilhelmina


Nederland Putten (Gelderland)

DE BRUIN Dirk Dirkszn
DE BRUIN Gerrit
DE BRUIN Gerrit Dirkse
DE BRUIN Hendrik
HENDRIKS Gerritsa
JANS Barbara
JANSEN Maria


Nederland Ravenstein (Noord–Brabant)

BELLE Adriana Elisabeth
BELLE Anna Wilhelmina
BELLE Cornelia Jacoba
BELLE Francina
BELLE Gerardus Petrus
BELLE Jacoba Ceacilia
BELLE Joannes Arnoldus
BELLE Joannes Jacobus
BELLE Johanna Frederica
BELLE Petrus Jacobus
POMPE Elisabeth Adriana Anna
POMPEN Adriana Lucia
POMPEN Ariana Arnolda
POMPEN Gerardus Petrus
POMPEN Hendrica Adriana
POMPEN Jacoba Francisca
POMPEN Jacobus Johannes
POMPEN Maria Henrica


Nederland Reek (Noord–Brabant)

SCHIMMEL Gerardus Petrus


Nederland Renkum (Gelderland)

VAN GHEEL ROËLL Anna


Nederland Rheden (Gelderland)

CALAND Abraham
CALAND Emlilius Jacobus


Nederland Rijnsburg (Zuid–Holland)

[Private]


Nederland Rijswijk (Zuid–Holland)

BALZOUMAN Paulus Johan Bernardus
VAN KOL Cornelia


Nederland Roermond (Limburg)

BELL Antonius Hubertus
EYKENBOOM Hubertus Josephus
VERSTAPPEN Louisa Hubertina


Nederland Roosendaal (Noord–Brabant)

BELLE Hubertine
VISSERS Leonardus Hendricus Marie


Nederland Rotterdam (Zuid–Holland)

AHRENS Helena Maria Frederika
AHRENS Maria Catherina Elisabeth
BARTELINGS Otto Barend
BELLE Hendrica Johanna
BELLE Johannes Laurentius
BELLE Leendert
BELLE Maria Adriana
BELLE Maria Johanna
BELLE Petrus Joseph Wilhelmus
BELLE Petrus Joseph Wilhelmus
BELLE Willem Alfons
BIEMAN Jacoba Maria
DE RIDDER Suzanna
JUTTE Apolonia Maria
JUTTE Barthelomeus
JUTTE Johanna Helena
JUTTE Johanna Helena Susanne
JUTTE Johannes Hendrikus
JUTTE Ludovicus Matthijs
JUTTE Susanna Maria Helena
LIERNUR Paulus A.
LIGTVOET Adrianus Mattheus Marie
LODEWIJK Martinus Petrus Josephus
SLOF Johanna Cornelia
[Private]
[Private]
[Private]
VAN DORP Johan Frederik
VAN KREVELEN Lucretia Cecilia
VAN RHEEDEN Neobella Alexandra Eline
VAN SPIERENBURG Adriana Wilhelmina
VAN WINGERDEN Helena Adriana
VAN ZALINGEN Willy Eduard
WEBER Cornelia Johanna
WISDOM Adrianus Jacobus
WISDOM Adrianus Jacobus
WISDOM Barendina Theodora Lucreatia
WISDOM Francina Aletta
WISDOM Gerharda Hendrika
WISDOM Gerrit Johannes
WISDOM Herman Hendrikus Cornelis
WISDOM Johanna Geertruida
WISDOM Johanna Geertruida
WISDOM Maria Susanna
WISDOM Petronella Christina Theodora
WISDOM Pieter Gerardus Johannes
WISDOM Pieter Gerardus Johannes
WISDOM Susanna Maria Johanna
WISDOM Theodorus Cornelis Nicolaas


Nederland Sassenheim (Zuid–Holland)

SMAGGE Marie Ernestine


Nederland Schaarsbergen (Gelderland)

CALAND Juliana Lucia Elisabeth Maria


Nederland Scheveningen (Zuid–Holland)

BELLE Theodoor Gerard
BELLE Willem Frederik
LIERNUR Anna Sibilla
SCHINDLER Johanna Gesina Geertruida


Nederland Schie (Zuid–Holland)

SPANGIERSBERCH Cornelis Claesz


Nederland Schiedam (Zuid–Holland)

LIGTVOET Adrianus Mattheus Marie


Nederland Schingen gem. Menaldumadeel (Friesland)

KEISER Margaretha Lucretia Elizabeth


Nederland Sevenum (Limburg)

VAN GASSEL Maria Alphoniza


Nederland Simpelveld (Limburg)

BELLE Frieda Martha


Nederland Sint–Annaland (Zeeland)



Nederland Sittard–Geleen (Limburg)

BELLE Bernardus Theresia
BELLE Johannes Matthias


Nederland St. Oedenrode (Noord–Brabant)

REINDERS Geertruida Aleida
SCHINDLER Carl Joseph


Nederland Stompwijk (Zuid–Holland)

AHRENS Casper Frederik


Nederland Susteren (Limburg)

BELL Antonius Hubertus
BELL Joseph Hubertus
BELL Maria Anna Jacoba
BELL Mathilda Gertruida
DENIS Maria Gertrudis


Nederland Tiel (Gelderland)

BELLE Anthonie
ROOTBEEN Johanna Catharina


Nederland Tilburg (Noord–Brabant)

[Private]
BELLE Kornelis
BELLE Theodora Johanna Maria
DE BEER Joanna
DRIESMANS Louis Nicolas
DRIESMANS Sacha Yvonne Mary
GIRARD Henriëtte
GIRARD Leonie Violetta
MIERAS Shirley Belinda
[Private]
[Private]
SMITS Adriana Anna
VAN MIERLO Jacoba Elisabeth
VERMÉ Joannes
WITTEVEEN Gauke Oene


Nederland Uden (Noord–Brabant)

BELLE Helena


Nederland Ulrum (Groningen)

BELLE Jan
KEISER Gezina Carolina
KEISER Isaac
KEISER Martinus Lambertus


Nederland Utrecht (Utrecht)

AFFOURTIT Frederic Charles
BELLE Franciscus Everardus
CALAND Willem
GIEZE Christoffel
IN DER MAUR Cornelia Johanna Hendrika
KOELEMAN Catherina
NEPVEU Jacob Joost
NEPVEU Laurens Johannes
NEPVEU Margaretha
ROOSMALE Margaretha
SCUPPES Cornelia Johanna Hendrica
VAN DER MEYDE Hans
VAN DER WAL Jacobus
VAN GHEEL ROËLL ?
VAN GHEEL ROËLL Digna Johanna
VAN GHEEL ROËLL Jan Carel Andries
VAN GHEEL ROËLL Johan Karel
WISDOM Jan Willem


Nederland Veenhuizen (Drenthe)

BELLE Wilhelmus Antonius Jacobus


Nederland Veere (Zeeland)

CALAND Pieter Marinus
HERBRECHTER Anna Maria


Nederland Velp (Gelderland)

BELLE Jean


Nederland Velp (Noord–Brabant)

BELLE Adriana Elisabeth
BELLE Frederik Arthur
BELLE Gerardina
BELLE Jacoba Ceacilia
GANS Rudolf
POMPE Elisabeth Adriana Anna
SCHIMMEL Anthonius
SCHIMMEL Franciscus
SCHIMMEL Frederika
SCHIMMEL Gerardus Petrus
SCHIMMEL Hendricus
SCHIMMEL Hendrika
SCHIMMEL Jacobus Antonius
SCHIMMEL Maria Catharina
SCHIMMEL Maria Jacoba
VAN BOMMEL Catherina
VAN GHEEL ROËLL Johan Karel


Nederland Venlo (Limburg)

BELLE Johanna Frederica


Nederland Vianen (Utrecht)

BELLE Dorothea


Nederland Vlijmen (Noord–Brabant)

[Private]
BELLE Jean Charles
[Private]


Nederland Vlissingen (Zeeland)

BELLE Alida Pieternella


Nederland Voorburg (Zuid–Holland)

AHRENS Catherina Elisabeth
AHRENS Maria Catherina Elisabeth
VAN BEEK Frederik


Nederland Vrijenban (Zuid–Holland)

GRISNICHT Gerretje


Nederland Vrouwenpolder (Zeeland)

CALAND Johannes


Nederland Vucht (Noord–Brabant)

BELLE Christina Cornelia


Nederland Wageningen (Gelderland)

CALAND Catharine Wilhelmina
CALAND Pieter


Nederland Warmond (Zuid–Holland)

WISDOM Lily


Nederland Weesp (Noord–Holland)

MEESTER Maria Jacoba Theresia Geertruida


Nederland Westkapelle (Zeeland)

CALAND Abraham


Nederland Woensdrecht (Noord–Brabant)

MUTZ Anne Maria


Nederland Woensel (Noord–Brabant)



Nederland Woerden (Utrecht)

KUIJTEN Antonia
VAILLANT Adolphe Chrétièn


Nederland Woubrugge (Zuid–Holland)

BELLE Hendrikus


Nederland Zaandam (Noord–Holland)

BELLE Elsje
BELLE Geertruida
BELLE Nn
[Private]


Nederland Zeist (Utrecht)

ROOSMALE Margaretha
WISDOM Elisabeth Susanna Frinette Anna Maria Roelfina


Nederland Zevenaar (Gelderland)

CALAND Jacob Gerard Markus Johan
CALAND Johan Petrus Willem
WELTER Wilhelm Frederik


Nederland Zierikzee (Zeeland)

CALAND Pieter
CALAND Wilhelm


Nederland Zuidlaren (Drenthe)

BELLE Johannes Petrus Maria
BELLE Joseph Petrus Johannes
BELLE Wilhelm Joseph Maria


Nederland Zutphen (Overijssel)



Nederland Zwolle (Overijssel)

AHRENS Casper Frederik Alexander
BACAS Olga Francisca
BELLE Aleida
BELLE Aleida Henrietta
BELLE Christiaan
BELLE Christina
BELLE Derk
BELLE Elisabeth
BELLE Frederik
BELLE Frederika
BELLE Hans Henri
BELLE Hermanus
BELLE Jan Christoffel
BELLE Johan Dirk
BELLE Johannes
BELLE Johannes
BELLE Johannes Hermanus Josephus
BELLE Johannes Jakobus
BELLE Johannes Joseph
BELLE Joseph
BELLE Joseph
BELLE Petrus
BELLE Theodorus
BELLE Theodorus
BELLE Theodorus Wilhelm Johannes Hendrikus
BELLE Wilhelmina
BELLE Willem
BELLE Willlem
CORNELISSEN Johanna
LAGNEAUX Gertruida Klasina
LAGNEAUX Pierre
LAMBREGCTS Christina Elisabeth Frederika
MEIER Maria Eugenia
PIETERSEN Frederika
TER AVEST Geesje


Paraguay Asuncion

PAATS Margarita


Polski Kostrzyn Lubusz Voivodeship

TAMSOM Alexander Willem Karel


Roumanie Buckarest

DEFIEBER Blanche Margueritte


Rusland Kaliningrad (voormalig Köningsbergen)

STOLTERVOET Jan
STOLTERVOET Johanna Geertruye


Rusland (thans Lithouwen) Kowno

CHAUMAISON Anne Elvire


Schweitz Zürich

AFFOURTIT Frederic Charles
AFFOURTIT Pierre Louis


Schweiz Bern

SCHINDLER Benedictus


Scotland Dundee–Heron

GAUFFIN (COFFIN)COFFIJN Theodorus Johannes


Singapore Malay POW Camp

ABRAHAMI DE MELVERDA Diederik Emile Francois
DRIESMANS Alphons Alexander Liboris Johannes


Slovakia Malachov

CHAMOISON Désiré Sainte–Marie


Sri Lanka Jaffnapatnam (Ceylon)

DE LA RAMBELJE Frederick Gerardus Cornelis


Suisse Montreux

DRECHSLER Marcus Johannes


Suisse Vevey

CARRIÈRE Paul Théophile


Sumatra Kajoetanam

DE BRUYN Maria Hendrika


Suriname Paramaribo

NEPVEU Laurens Johannes


Thailand Nompladuk II

WITTEVEEN Oene


Thailand Thai POW Camp in Tha Khanun

KEASBERRY William Henry


U.S.A. Alaska

VAN LINGEN Emma Lucie Nicoline


U.S.A. Appleton

WERNER Louise


U.S.A. Appleton (Outagamie County Wisconsin)



U.S.A. La Puente (CA)

ABRAHAMI DE MELVERDA Maria Francina Wilhelmina


U.S.A. Los Angeles (CA)

BELLE Stella Maria
MISEROY Charles


U.S.A. Manitowoc (Wisconsin)

BELLE Arthur Nicolas Louis
BELLE Emil
BELLE Lodewijk
BELLE Richard Felix
HANTZEN Elizabeth


U.S.A. Mobile (Alabama)

LIERNUR Albert George
LIERNUR Johannette Theodora
LIERNUR John Francis
LIERNUR Peter Wilhelm


U.S.A. New London (Waupaca Wisconsin)



U.S.A. New York



U.S.A. San Francisco (CA)



U.S.A. Stephensville

WERNER Louise


U.S.A. Stephensville (Outagamie County Wisconsin)



U.S.A. Wisconsin

BELLE Felix
BELLE Felix R.
BELLE Joseph
BELLE Michael Arthur
LASARGE Emma


U.S.A. Wisconsin (Wood Port Edwards Town)



Usa San Francisco

BALZOUMAN Rene Jan


Zuid–Afrka Potchefstroom

WISDOM Pieter Johannes Jacobus


Österreich Karlsbad (Böhmen)

LIERNUR Albert George


Österreich Wien

AUVILLAIR Anne–Marie
WERKOVICK Gaspard
WERKOVICK Mathian